• Ново
Кембриџ Апалачија Кожа Двојно Лежечко Седиште Во Кафеава Боја

Кембриџ Апалачија Кожа Двојно Лежечко Седиште Во Кафеава Боја

Buyers rating:
DEN 2784.00

Износ

Избрана од најдобрата суровина за тактилен квалитет, сила, карактер и сјај, колекцијата Апалачија е облечена во исклучително мека природно бланширана кожа која без напор се формира во облик на вашето тело. Харизматичната привлечност на оваа колекција е комплиментирана со карактеристични шевови за багаж низ потпорната подлога над дизајнот на кочијата, додека кадифените краци овозможуваат совршено место за одмор на книга, далечинско или чисто поставување рака. Тоа е едноставна софистицираност обезбедува безвременски стил, и заедно со издржливоста на висококвалитетна кожа и неутрална нијанса ова љубовно седиште сигурно ќе трае со годините што доаѓаат. Лежечко љубовно седиште од колекцијата Апалачија. 100% вистинска кожна конструкција. Двојно лежење. Вградена конзола. Поддршка рампа во текот кочија дизајн. Карактеристично шиење на багажот. Кадифен поместена рака потпира. Боја : Кафеава.

Карактеристики

Производи во категоријата