• Ново
Дозвола Чиста Чипка Завеса Жица Прачка Предиво Завеса Цветни Извезени Завеси Пол Џеб Врата Завеса Спална Соба Залив Прозорец Газа, Бела

Дозвола Чиста Чипка Завеса Жица Прачка Предиво Завеса Цветни Извезени Завеси Пол Џеб Врата Завеса Спална Соба Залив Прозорец

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Метод на отворање : лево и десно. Стил : завеса. Функција : Светлина (41% -85% од стапката на засенчување). Процес : Други. Користете прозорец : рамен прозорец. Метод на инсталација : . Дали да се вклучат додатоци за обработка : без додатоци за обработка. Материјал : 100% полиестер. Стил : Други. Стил : Модерен. Апликација : Прозорец. Употреба : домаќинство, друго, канцеларија. Црв : Други. Тип на шема : цврста боја. Модел : W75 X100 CM W75 X120 CM W75 X150 CM W145 X100 CM W145 X120 CM W145 X150 CM. Дали тоа може да се прилагоди : Не. Пакување листа : Секој пакет содржи (1) панел завеса. Материјал на производот : 100% полиестерски влакна( полиестер), мека и удобна, фина кожа од ткаенина, вентилација што дише. Карактеристики на производот : завесите земаат серија од чипка за да произведат процесно производство, по внимателно ткаење за да обезбедат квалитет прво, дајте им на луѓето меко и луксузно чувство. Исклучителен изглед, транспарентна ткаенина, додадете убаво чувство за вашите завеси. Внатрешна мултифункционалност : оваа завеса е идеална за внатрешен простор, како што се дневна соба, спална соба, кујна итн. Нашите завеси не само што можат да ја омекнат атмосферата на собата, туку и да ја направат вашата соба поелегантна и удобна. Приклучок : оваа завеса од тул ќе овозможи природна светлина да влезе во природната светлина, додека го десализира сјајот на сонцето, не само што обезбедува прецизна светлина, туку и ја штити вашата приватност. Како да се одржи : Издржливи завеси од тул може да се мијат за да ви помогнат да се ослободите од тешките домашни работи. Но, најдобро е да не го избелите, не го сушете. Секој пакет вклучува 1 везени проегирни завеси. Совршено подобрување на вашата кујна, бања, спална соба, дневна соба, трпезарија, соба за новороденчиња, детска соба, расадник, канцеларија, хотел или друго јавно место. Везот додава природна убавина во вашата соба, доведете го вашиот ум до вистинската природа. Полу чист дизајн заштитете ја вашата приватност додека филтрирајте ја светлината за да тече низ вашите прозорци, осветлувајќи ги просториите. 2" џебот од прачка лесно се закачува со стандардна или украсна прачка за завеси. се повлече многу мазно додека се отвора и затвора. Овие шарени завеси се перат во машина во ладна вода (пониска од 86 степени). нежен циклус со благ детергент, исушете го. Не избелувај.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јипа Боемски Цветни Печатење Прозорец Завеса Третмани Ресел Завеси Светлина Филтрирање Дневна Соба Лен Текстура Завеси Панел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јипа Боемски Цветни Печатење Прозорец Завеса Третмани Ресел Завеси Светлина Филтрирање Дневна Соба Лен Текстура Завеси Панел

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На С�

DEN 383.84
Серена Фау Постелнина Текстура Полу Чиста Приватност Светло Филтрирање Транспарентен Прозорец Прачка Џеб или Шипка Дебели Завеси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Серена Фау Постелнина Текстура Полу Чиста Приватност Светло Филтрирање Транспарентен Прозорец Прачка Џеб или Шипка Дебели Завеси

ТКАЕНИНА СО ТЕКСТУРА НА ВЕШТАЧКА ПОСТЕЛНИНА : ткаена внимателно за да се обезбеди дека квалитетот е на н

DEN 2.00
Glonme Затемнување Прозорец Завеса Grommet Затемнување Завеси бучава намалување На Дебели Цврсти Прозорци Завеси Топлинска Изолација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Glonme Затемнување Прозорец Завеса Grommet Затемнување Завеси бучава намалување На Дебели Цврсти Прозорци Завеси Топлинска Изолација

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување Монтира

DEN 2.67