• Ново
Престилки За Жени Со Џебови, Прилагодливи Престилки За Лигавчиња, Водоотпорна Готвачка Престилка Отпорна На Масло Жени За Кујна Скара Готвење Цртање Изработка

Престилки За Жени Со Џебови, Прилагодливи Престилки За Лигавчиња, Водоотпорна Готвачка Престилка Отпорна На Масло Жени За Кујна

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

опис на производот 1.ОДЛИЧЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК - оваа смешна престилка за лигавчиња е совршен подарок и исто така прави одличен подарок За Денот на Мајката, роденденот или празникот!2.ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен Од водоотпорен и отпорен на дамки од Масло, екстра издржливи ткаенини загарантирани да го издржат тестот на времето.3.ПРАКТИЧЕН И СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН-доволно голема престилка за лигавчиња, обезбедува одлична покриеност и заштита од кујнски маснотии, истури и дамки од храна.4.Издржлив-Мек допир направен од висококвалитетен материјал, без штетни хемикалии, безбеден за вас и вашето семејство.5.Лесно За Чистење-машинско перење, отпорно на избледување, се спротивставува, брчки, хемиско чистење, сушење со тивок оган и собирање. 1.ОДЛИЧЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК - оваа смешна престилка за лигавчиња е совршен подарок и исто така прави одличен подарок За Денот на Мајката, роденденот или празникот!. 2.ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен Од водоотпорен и отпорен на дамки од Масло, екстра издржливи ткаенини загарантирани да го издржат тестот на времето. 3.ПРАКТИЧЕН И СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН-доволно голема престилка за лигавчиња, обезбедува одлична покриеност и заштита од кујнски маснотии, истури и дамки од храна. 4.Издржлив-Мек допир направен од висококвалитетен материјал, без штетни хемикалии, безбеден за вас и вашето семејство. 5.Лесно За Чистење-машинско перење, отпорно на избледување, се спротивставува, брчки, хемиско чистење, сушење со тивок оган и собирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќ Карирани Готвач Престилка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќ Карирани Готвач Престилка

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 271.84
Многу престилка од сина мерле Шелти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Многу престилка од сина мерле Шелти

Престилка со специфични растилни уметнички дела од расти Оваа престилка е од богатството на Каролина, с

DEN 319.36
Капучин Мајмун
  • Ново
Оценка на клиентот:

Капучин Мајмун

Оваа оригинална висококвалитетна престилка за готвење Од Преса За Фенери може да се пофали со остри дет

DEN 1.67
Полигонска Позадина Женска И Машка Кујна Водоотпорна Престилка, Вообичаена Во Ресторани, Супермаркети И Хотели, Престилка За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Полигонска Позадина Женска И Машка Кујна Водоотпорна Престилка, Вообичаена Во Ресторани, Супермаркети И Хотели, Престилка За

Материјал На Производот : Полиестерски Влакна, Затворање На Врвки, Дизајн На Џеб И Ремен За Грб За Доволн

DEN 265.44
Готвач Престилка Масовно-Сет на 2
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готвач Престилка Масовно-Сет на 2

Секогаш имајте доволно покриеност за да одите наоколу кога ќе поканите другар во кујната СО Престилка З

DEN 1.33
Црна Мачка Вино Женска И Машка Кујна Водоотпорна Престилка, Вообичаена Во Ресторани, Супермаркети И Хотели, Престилка За Заклучување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Црна Мачка Вино Женска И Машка Кујна Водоотпорна Престилка, Вообичаена Во Ресторани, Супермаркети И Хотели, Престилка За Заклучување

Материјал На Производот : Полиестерски Влакна, Затворање На Врвки, Дизајн На Џеб И Ремен За Грб За Доволн

DEN 0.33