• Ново
® Куче Гајба Крајот Маса-Русет Големи

® Куче Гајба Крајот Маса-Русет Големи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Оваа Крајна Маса ЗА Гајба ЗА Кучиња ЕКОФЛЕКС е совршено место за вашето домашно милениче кога е во затворен простор. Оваа Крајна Маса ЗА Гајба ЕКОФЛЕКС лесно може да изврши двојна должност во многу куќи каде што може да послужи како крајна маса во семејната соба, спалната соба или дневната соба. Изработени од екофлекс материјал. ЕКОФЛЕКС е комерцијална формула која вклучува обновено дрво и пластика во материјалот што овозможува производот да биде еколошки и голема вредност бидејќи ќе ги надмине повеќето други производи. Може да се наслика за да се координира со вашиот друг мебел и да го инспирира стилот на вашето домашно милениче. Отстранлива маса за лесно чистење. Бојата никогаш нема да исчезне. Бравите на влезната врата безбедно и не можат случајно да се отворат. Малите и Средните гајби имаат една безбедна брава. Големите и Екстра Големите гајби имаат две безбедни брави. Гајбите се направени за кучиња кои се запознаени со гајби и имаат помала веројатност да џвакаат. Вретена изработени од цевки од нерѓосувачки челик. Ве молиме имајте предвид дека секоја гајба што не е 100% жица или метал може да се џвака. ОВАА Гајба ЗА Кучиња ЕКОФЛЕКС ја спојува формата и функцијата во гајба што може да се удвои како парче од вашиот домашен декор. Достапно во четири големини. Мал за кучиња до 20 килограми. Медиум за кучиња до 50 килограми. Голем за кучиња до 80 килограми. Екстра-Голем за кучиња до 100 килограми. Овој производ можеби не е добар за кучиња кои страдаат од вознемиреност. Мали Димензии : Надворешност 23.8" Л х 18.2" В х 22.2" Х Ентериер 21" Л х 15.4" В х 18" Х Средни Димензии : Надворешност 29.5" Л х 21.1" В х 25.2" Х Ентериер : 26.8" Л х 17.7" В х 20.9" Ж Големи Димензии : Надворешност 35.9" Л х 23.7" W X 28" H Внатрешни Работи 33.2" l x 21.3" w x 23.7" H екстра големи димензии : Надворешни 42.6" L X 27.6" W X 30.9" h внатрешни работи 39.8" l x 24.6" W X 29.1" h направено со екофлекс, издржлив и долготраен Дрвен Пластичен Композит. Вретена изработени од цевки од нерѓосувачки челик и брава од нерѓосувачки челик; двојни брави на големи и х-големи гајби. Гајбите можат да обезбедат безбеден безбеден простор за дружење за вашето куче. Ако вашето куче страда од вознемиреност, ова можеби не е вистинскиот производ. 2 брави од нерѓосувачки челик на големи и Екстра Големи гајби. 1 бравата на вратата од нерѓосувачки челик На Мали и Средни Гајби. Брзо и лесно склопување; не се потребни алатки. Големина Мала за кучиња до 20 килограми. Големина Медиум за кучиња до 50 килограми. Големина Голема за кучиња до 80 килограми. Големина Екстра Голема за кучиња до 100 килограми. Гајбите можат да обезбедат безбеден безбеден простор за дружење за вашето куче. Ако вашето куче страда од вознемиреност, ова можеби не е вистинскиот производ.

Карактеристики

Производи во категоријата