• Ново
Revlon Photoready Кајал Молив За Очи, Мат Јаглен,. Оз

Revlon Photoready Кајал Молив За Очи, Мат Јаглен,. Оз

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ревлон Фотоподготвен Молив За Очи кајал ви помага да го добиете изгледот што го сакате. Неговата мат завршница нема сјај, што го намалува отсјајот на селфињата. Овој Молив Ревлон кајал е употреблив на вашата водна линија и линијата на трепките. Интегриран размачкувач ви овозможува да го измешате за чадени очи или други ефекти. Овој производ е тестиран од офталмолози, така што можете да бидете сигурни во неговиот безбеден дизајн. Доаѓа во вашиот избор на избрани бои за да ви даде оној што одговара на вашето чувство за стил. Revlon Photoready Кајал Молив За Очи : Дефинирајте ги очите со живописна мат боја која трае цел ден. Нанесете на линијата на трепките и водната линија за интензивна дефиниција. Користете вграден размачкувач за мешање за помек, зачаден изглед. Офталмолог тестиран. 0.043 мл боја По Молив За очи Ревлон. Доаѓа Во Мат Јаглен, Мат Јаглен и Мат Морски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џамбо Молив За Очи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џамбо Молив За Очи

Што е тоа : сјајна облога за очи која исто така се удвојува како сенка за очи Што прави : Направени Со меша

DEN 127.52