• Ново
Xtreme LED Прстен Светло, Универзална Телефонска Монтажа, Повеќе Поставки За Осветленост, USB Кабел

Xtreme LED Прстен Светло, Универзална Телефонска Монтажа, Повеќе Поставки За Осветленост, USB Кабел

Buyers rating:
DEN 799.68

Износ

Сите ние сакаме да изгледаме најдобро кога правиме објави на социјалните медиуми, фотографираме или правиме видеа преку интернет. Со Xtreme 10 Во. LED Прстен Светло, ќе бидете во можност да занает идеален изглед за нешто што ќе се направи. Вклучениот универзален држач за телефон е позициониран за идеално осветлување кога фотографирате или снимате видеа. Користете го држачот за гуска со топчести зглобови и стативот за да го конструирате најдобриот агол кога правите. Ќе можете да изберете помеѓу 10 одделни нивоа на осветленост и 3 уникатни режими на осветлување во боја : Ладно Бело, Меко Бело и Топло Светло. Светлината се напојува со 6 стапки. УСБ-кабел со вградени контроли за менување на сите можни поставки. Имајте најбеспрекорен изглед следниот пат кога ќе фотографирате за социјалните мрежи или ќе направите видео со ОВАА лед-прстенеста светлина. Создава идеално осветлување и агли за објавите, видеата и фотографиите на социјалните мрежи. Универзална телефонска монтажа плус топка-заедничка гуска и статив . 120 ЛЕД монистра; 3 одделни нивоа на боја (ладно бело, меко бело, топло бело) и 10 поставки за осветленост. Напојува со 6 стапки. УСБ-кабел кој исто така вклучува повеќе копчиња за прилагодување на поставките и изгледот при фотографирање или правење видео.

Карактеристики

Производи во категоријата

Браунинг Ноќ Трагач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Браунинг Ноќ Трагач

Ноќ Трагач 2 Капа СветлинаПомала, полесна и посветла! 25% посветла Од Ноќниот Трагач 1 (Бели Led Диоди)...

DEN 111.84