• Ново
Пионер Бележник Кожа Свадби Браун

Пионер Бележник Кожа Свадби Браун

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Пионерски Бележник 12х12 Кожени Свадби Браун Везена Свиток Кожа Постбунд Албум, 12" х 12" : албум карактеристики еден 3-1/2" х 3-1/2" покрие прозорец. Проширување на мислења за дополнителни страници и десет 12" х 12 " страница заштитници. Албум мерки : 12-1/2 "х 14-1/4" х 1 "ч. Увезени 12" х 12 " албум.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модерен Д-Прстен Албум 12 Х12 - Браун
  • Ново
Оценка на клиентот:

Модерен Д-Прстен Албум 12 Х12 - Браун

краток опис не е достапен Откако ќе креирате совршена страница со бележник, ќе сакате совршениот албум �

DEN 218.88
Прв Прилог Прилепување Албум, 12 12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прв Прилог Прилепување Албум, 12 12

Овој албум е совршен за прикажување на вашите скапоцени дизајни на белешки! Прв Дополнителен Албум За С�

DEN 1.33
& Фондации На Пазарот Албум 6 X10
  • Ново
Оценка на клиентот:

& Фондации На Пазарот Албум 6 X10

Внатрешните страници на овој албум се лабави за да можете да создадете секакви можности за целосна креа

DEN 2.00