• Ново
Инвал Л-Облик 2-Фиока Отворени Полици Агол Канцеларија Биро, Чад Даб

Инвал Л-Облик 2-Фиока Отворени Полици Агол Канцеларија Биро, Чад Даб

Buyers rating:
DEN 2079.84

Износ

INVAL® L-Облик На Компјутер Биро е изградена од произведени дрво и заврши во двојно ламинат издржлив меламин кој е дамка, топлина и отпорни на гребење. Ова уникатно стилизирано Биро во Форма На Буквата Л е идеално биро и за работен простор и за складирање. Главната работна маса има преголем работен простор за сместување на вашиот монитор, лаптоп, маси итн. и вклучува лесен слајд надвор тастатура фиока. Десната страна на бирото има долна фиока која има папки со датотеки со големина на букви за лесен пристап, додека во помалата горна фиока се сместени вашите канцелариски материјали. На централната и левата страна имате повеќе полици во кои ќе ги чувате вашите врзива, книги итн. и лесно може да се сокрие со врата што се лизга налево или во центарот преку отворените кабини. Вкупните димензии се 31.1 "H x 59.1" W x 55.1 " D (79cm x 150cm x 141cm). Инвал Л-Облик 2-Фиока Отворен Полици Агол Канцеларија Биро, Чад Даб Вклучува : еден (1) биро. Изграден од произведено дрво и завршен во двојно ламиниран издржлив меламин. Дамка, топлина и отпорна на гребење. Вклучува лесна лента за тастатура за лизгање. Се одликува со долна фиока во која се сместени датотеки со големина на букви. Потребно е собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60
Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Секоја човечка клетка ја синхронизира својата активност со сонцето — главниот извор на енергија за пов

DEN 415.84