• Ново
Гума за Бришење табла,, од 2, Пластика, Гума За Бришење И Средство За Чистење сите Во Едно

Гума за Бришење табла,, од 2, Пластика, Гума За Бришење И Средство За Чистење сите Во Едно

Buyers rating:
DEN 165.76

Износ

3М Гума ЗА Бришење На Таблата ги отстранува трагите од суво бришење од таблите и ги чисти трајните дамки од маркерот. Не се потребни спрејови или средства за чистење. Додадете вода за да ги избришете повеќето трајни маркери, духови и остатоци. Мери 3 х 5 инчи. Пакување од 2 гуми за бришење. Магично ги отстранува трајните ознаки од таблата за суво бришење. Бришач и почист сите во едно! Лесната Подлога за Бришење го отстранува маркерот за суво бришење од таблите. Чисти трајни дамки од маркери на табли без спрејови или средства за чистење-само користете вода. Големина : 5 "W x 3" H. 2 / Пакет. Магично ги отстранува трајните ознаки од таблата за суво бришење. Бришач и почист сите во едно!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч

Холивудска Фото Архива 18х14 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насло�

DEN 1519.84
Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68