• Ново
Марк Алан женски единечен гравче со појас

Марк Алан женски единечен гравче со појас

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Марк Алан го зема класичниот Peakait и го модернизира со дизајн на отворено и со копче. Овој палто со средна тежина е убаво за секојдневни прилики од биро до вечера до излети за викенд. Ременот за само-вратоврска ве обвива топло во студените месеци, додека јаката на лаптоп, дава полиран допир. Овој завиден стил е ваш ваш. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : средна тежина. Должина : Должина над коленото. Јака : лаптоп. Затворање : Отстранлив појас за само-вратоврска. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : единечни гради. Едно-градо-појас-пајач за жени од Марк Алан.

Карактеристики

Производи во категоријата

О.Г. Женски сингл волна од волна
  • Ново
Оценка на клиентот:

О.Г. Женски сингл волна од волна

Класичен женски сингл волна од волна од Ф.О.Г е главен за секоја гардероба Со јака од изрез, 2 странични џ�

DEN 0.67