• Ново
Портокалово килибарски три-камен прстен во Стерлинг сребро

Портокалово килибарски три-камен прстен во Стерлинг сребро

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој прекрасен балтички килибар 3 камен прстен во сребро е класичен и безвременски. Одликувајќи се со портокалови килибарни скапоцени камења, овој прстен е внимателно направен во чисто сребро од 925 Стерлинг. Родиум финиш го обложува овој прстен за да се обезбеди сјајот да трае подолго. Овој килибарски прстен доаѓа привлечно спакуван во кутија за подароци за потпис. Ораво Балтички килибар 3 камен прстен во Стерлинг Сребрен скапоцен камен : Амбер. Метал : Стерлинг сребро. Заврши : Родиум. Тежина : 2,5 грама. Должина : 0,75 инчи. Ширина : 0,5 инчи. Висина : 0,5 инчи. Достапни големини : 5, 6, 7, 8, 9. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фискарс Цхенил Цуттер Рефил 1 Пкг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Цхенил Цуттер Рефил 1 Пкг

FiskarsChenille Сечилото Полнење Работи со Производителот На Шенил Фискарс и ротациони секачи од 60 мм (се прода

DEN 159.84
Ем Унив Испарувач Мотор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ем Унив Испарувач Мотор

Замена За Адмирал / Амана / Фригидер / Вител / Ге / Келвинатор / Гибсон / Френклин / Вестингхаус / Фи

DEN 457.92