• Ново
Главна плоча на отворено меламин кактус чинија, сет од 4

Главна плоча на отворено меламин кактус чинија, сет од 4

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Додадете забавен летен изглед на вашата колекција за вечера со сет од 4, кактус меламин за вечера со главни места. Плочите и чинијата прават многу повеќе отколку само да држат храна! Комплетите за вечера го олеснуваат поставувањето на табелата во стил, давајќи ви класичен координиран таблата што нуди максимална убавина со минимален напор. Овој сет на чинија за вечера вклучува услуга за четири и е совршено прилагодена за вашите забавни потреби, и во затворен и на отворено. Светлите и смели летни бои во дизајнот на кактусот му даваат на овој сет модерен изглед што ќе ја комплиментира секоја табела. Сите парчиња се направени од семејно пријателски меламин материјал кој е без БПА, лесен и отпорен на распрскувачки. Овој сет на плоча за вечера има изглед и чувство на керамика, но е направен со лесна издржливост на меламин за секојдневна функционалност. Меламин нуди издржливост со тоа што е отпорен на уништување и пукање, така што може да издржи повеќето падови и испакнатини. Меламинските јадења се машини за миење садови безбедни за лесно расчистување. Сетот вклучува четири плочи за вечера од 10 инчи кои можат да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени отпечатоци или цврсти материи. Купете го целиот избор или намалете ги дополнителните опции по боја или шема. Пополнете ја поставката на табелата со нашиот координативен софтвер за пијалоци и сервирајте парчиња. Mainstays Cactus Malamine Plate Plate, сет од 4 кактус дизајн на печатење во светли летни бои нудат забавен модерен изглед. 4- 10 ”тркалезни плочи за вечера. Машината за миење садови безбедна за удобно чистење. Главни плочи за вечера со кактус меламин, сет од 4 има целосна услуга за четири. Безбедна машина за миење садови, БПА бесплатно, отпорна на гребење, отпорност на дамки и мирис. Направено со лесен материјал за меламин. Трајниот сет е идеален за секојдневна употреба во затворен/отворен простор. Купете ја колекцијата на координирање на софтвер за пијалоци и сервирајте парчиња во нашиот летен дизајн на кактус.

Карактеристики

Производи во категоријата

Евреите 11: ѓердан со ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евреите 11: ѓердан со ознаки

Цврст не'рѓосувачки челик хебрејци 11 : 1 ѓердан со ознака Цврст не'рѓосувачки челик 18 инчен италијански

DEN 239.84