• Ново
Sumbel elk портрет шума од шуми животни и инсекти сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Sumbel elk портрет шума од шуми животни и инсекти сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животно, елени, цицачи, диви животни, елк, антилер. Дизајн од Пип Вилсон.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесна удобна удобност за удобност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесна удобна удобност за удобност

Харт по лесна улица е лизгање на мазга во која има асиметрична каиш и детална детали Willе уживате во лесн�

DEN 2.33