• Ново
DesignArt 'Шарен кружен танц x' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Шарен кружен танц x' модерен панел за завеси од средниот век

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа портокалова и кафеава ретро кругови завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено по барање само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој кафеав да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни и не се затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : кафеава. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Карактеристики

Производи во категоријата