• Ново
Revlon расте бујна маскара маскара, зацрнета кафеава, 0. fl oz

Revlon расте бујна маскара маскара, зацрнета кафеава, 0. fl oz

Buyers rating:
DEN 130.24

Износ

Веднаш постигнете очи што се издвојуваат со овој Revlon растат будала маскара. Неговата формула содржи подобрувачки комплекс за да помогне во подобрување на целокупниот изглед и состојба со секоја употреба. Оваа маскара на Revlon, 0,34 fl oz, создава дополнети трепки од 200 проценти за максимален волумен. Вклучената засилена четка во горниот уникатно одговара на контурата на окото, обложувајќи ја секоја влакно за непобедлива дефиниција. Маскара, зацрнет Браун 003. До 200% поголем волумен веднаш. Плескави трепки до 200% веднаш за максимален волумен. Засилената четка уникатно одговара на контурата на окото, обложувајќи го секој камшик за да го намали совршенството. Комплексот за подобрување на камшик го подобрува целокупниот изглед и состојба на трепките со секоја употреба (не предизвикува нов раст на камшикот.). Тестиран со офталмолог.

Карактеристики

Производи во категоријата