• Ново
Користени HP Z SOLIDWORKS i7-6700K Јадра 4Ghz 16GB 500GB NVMe 2TB P Победа 10

Користени HP Z SOLIDWORKS i7-6700K Јадра 4Ghz 16GB 500GB NVMe 2TB P Победа 10

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

2 СЛОТ (Pcie Gen3 X4)предни ПОРТИ : 2 USB 3.Solidworks 3d CAD работните станици се дизајнирани за оптимални перформанси за да ви ја дадат потребната моќ за ефикасно завршување на вашата работа.5 mm Тенок Оптички Диск Залив, 2 внатрешни 3.0 Порта За Податоци За Полнење, 1 Слушалки И 1 Microphonerear Порти : 1 Dvi-D Единечна Врска И 2 Displayport (DP 1. Забележете дека се користи фотографија на акции и единицата може да се разликува во зависност од конфигурацијата. Глувчето, Тастатурата и Видео Кабелот Не Се Вклучени. Препорачајте 3 Ghz или повисоко.0)СЛОТОВИ : 1 PCIE GEN3 X16 Слот, 1 Pcie Gen3 X4 Конектор, 1 Pcie Gen3 X4 Конектор, 1 Pcie gen3 x1 слот, 1 PCI слот 32-битна (опционално), 1 m. Складирање-Побрзите погони ќе ја подобрат целокупната реакција на работната станица.2) Излези Од Intel ® Hd Графика (Достапно САМО НА СПЕЦИФИЧНИ ПРОЦЕСОРИ); 4 usb 3.0 ПОРТИ, 2 USB 2.2 K PC SATA Drive Drive Bays : 2 надворешни Половина Висина 5. Се препорачува да се користи SSD за оперативниот систем и вчитувањето на програмата и HDD за складирање датотеки.0 ЧИТАЧ НА МЕДИУМСКИ КАРТИЧКИ. Ве молиме јавете се за повеќе информации.Состојба : Користената Единица На Продавачот може да има помали гребнатини и гребнатини*Системите се изградени по нарачка и целосно прилагодливи.Процесор : Единствен Intel Core i7-6700 K Quad Core 4ghz Процесор 4 Јадра, 8 Виртуелни Јадра Во Режим На Хипертридинг! (Достапни дополнителни конфигурации на процесорот)Меморија : 16gb DDR4-2133u Меморија.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67