• Ново
Широки Товарни Фармерки За Жени Џеб Со Висок Струк Опуштено Вклопување Панталони Права Широка Нога Ј2К Модни Панталони

Широки Товарни Фармерки За Жени Џеб Со Висок Струк Опуштено Вклопување Панталони Права Широка Нога Ј2К Модни Панталони

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Жени Низок Струк Широки Панталони Лабав Џеб Џогер Панталони Хипи Панк Улична Облека Цврсти Панталони Со Целосна Должина ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.ве прават попривлечни3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обична Боја : Цврст Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски панталони ?ГОЛЕМИНА : ве Молиме изберете според табелата со големини пред Купувањето. Слушаме повратни информации од клиентите. ? ТКАЕНИНА : : Вискоза,спандекс,мека текстура,Дизајнот е лабав.Мека на допир, лесна и издржлива. Едноставен и класичен стил.Панталонот е комбинација од шик, тренинг и целосно секојдневно носење. Совршен за роденден, годишнина, празник, Божиќ или подароци За Денот на Мајката. ?Повод : Женски панталони со висок струк погодни за секојдневно секојдневно носење, домашни прибор, ноќна клубска облека, облека за забави, на отворено, тренинг, одмор, фестивал, танц, итн. Ги задоволува вашите дневни потреби за облека и покажува стилски и уникатен шарм. ?ПОЈАВУВАЊЕ : Лесен пар со врвка со врвки, шуплива кошула, блузи за резервоари, камизоли, високи потпетици, чевли за пушење, станови, патики, чизми до глужд итн. ?НЕГА : препорачано Миење Раце или машина за перење со ладна вода (Подобро да ја ставите во мрежеста кеса за перење). Ве молиме БЕЗ БЕЛИЛО и рамно суво. Другите обоени алишта треба да се мијат одделно за да се избегне боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оливен Модни Дами Врвки Со Висок Струк Лабава И Удобна Истегнување Широка Нога Прави Панталони Тренинг Лабави Панталони Со Целосна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оливен Модни Дами Врвки Со Висок Струк Лабава И Удобна Истегнување Широка Нога Прави Панталони Тренинг Лабави Панталони Со Целосна

: Одговара на големината ❦ ❦ ❦ ❦ ❦ Портата на жените рајот ,Што Е до 15% попуст❦ ❦ ❦ ❦ ❦ Оливен Модни Да�

DEN 559.68
Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За �

DEN 3.00
Женски Фармерки Жени Растеглив Висок Струк Права Нога Искинати Дечко Фармерки Излитена Глуждот Тексас Панталони Фармерки За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фармерки Жени Растеглив Висок Струк Права Нога Искинати Дечко Фармерки Излитена Глуждот Тексас Панталони Фармерки За

Големина : С Половината : 68см / 26,77" Колк : 93см / 36,61" Должина : 98см / 38,58" Големина : М Половината : 73см / 28,74" Колк

DEN 575.52
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигнување и инсејм : среден пораст; 29.5 "Инемај...

DEN 0.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Работата, играта и соочувањето со денот удобно со потпис од Леви Строс Снуг Форт не ја губи формата...

DEN 431.68
советски Врвови За Жени Обични Летни Фармерки Од Дното На Ѕвончето За Жени Блесок Со Висок Струк Растеглива Широка Нога Поделена
  • Ново
Оценка на клиентот:

советски Врвови За Жени Обични Летни Фармерки Од Дното На Ѕвончето За Жени Блесок Со Висок Струк Растеглива Широка Нога Поделена

Прави Панталони За Жени Жени Модни Секојдневни Високи Топли Јагниња Хеланки Од Руно Панталони Волнени �

DEN 0.67
Jordorache Vintage Cher High Rise Yoke Front Mom Jean Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Jordorache Vintage Cher High Rise Yoke Front Mom Jean Women's

Удрете ја ретроинспирираната марка совршено со стајлингот на Throwback на Jordache Vintage Cher High Rise Joke Front Mom Florts...

DEN 3.33
Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За �

DEN 959.84
Дакијан Жените Плус Големина Панталони Дозвола Жените Средината На Половината Слаби Џеб Истегнување Тенок Копче Панталони Дупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дакијан Жените Плус Големина Панталони Дозвола Жените Средината На Половината Слаби Џеб Истегнување Тенок Копче Панталони Дупка

Жените Средно Половината Слаби Џеб Истегнување Тенок Копче Панталони Дупка Одблесокот Панталони Текса

DEN 1.33
Женски Низок Струк Лабави Фармерки Женски Фармерки Со Низок Струк Еластични Копчиња Панталони Со Микро Одблесок Долги Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Низок Струк Лабави Фармерки Женски Фармерки Со Низок Струк Еластични Копчиња Панталони Со Микро Одблесок Долги Панталони

Женски Ниски Половини Лабави Фармерки Женски Ниски Половини Спојување Фармерки Еластични Копчиња Микр

DEN 559.68