• Ново
Поправка Боја Оз Основен Слој Боја Компатибилен Со Брилијантен Црна Ауди А

Поправка Боја Оз Основен Слој Боја Компатибилен Со Брилијантен Црна Ауди А

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Бојата на основниот слој е лесна за нанесување и брзо сушење. Прецизно измешани за совршено да одговараат на бојата на вашите возила. Уретанска подлога исто КАКО и ОЕМ финишот на вашиот автомобил. Лесен за употреба и мазен модел на вентилатор за прскање. Содржи една конзерва Од 12 мл Боја За Основно Палто.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бурнам Буки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бурнам Буки

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 592.80
Виикеи Женски Џемпери Џемпери Од Кардиган За Жени Плус Големина Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Виикеи Женски Џемпери Џемпери Од Кардиган За Жени Плус Големина Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер

Женски Џемпер Со Половина Врат Женски Лабав Зимски Плетен Џемпер Со Долги Ракави карактеристики : 1 Кара

DEN 606.24