• Ново
Комплет За Активатор За Заклучување на вратата-Компатибилен со-1980, - Понтијак Гранд Ам 1990

Комплет За Активатор За Заклучување на вратата-Компатибилен со-1980, - Понтијак Гранд Ам 1990

Buyers rating:
DEN 238.24

Износ

Заклучување на вратата Actuator Полнење Компатибилен со 1978 - 1980 година, 1985 - 1991 Pontiac Гранд Am Note : Actuator Kit Features : - Не бара специјализирани алатки за инсталација - OE Стил за лесна замена и fitment - Поголема контрола на квалитетот гарантира дел ги исполнува стандардите за производите - Изградена со квалитетни материјали за да се обезбеди трајност - Слој слој за зголемена отпорност на корозија - Обезбедува лесен за инсталација - Обезбедува лесен за инсталација - жици се подигнат не бара спојување - Тестиран за да се обезбеди соодветно одговара и непроблематична перформанси - Изградена со квалитетни материјали за зголемена издржливост - Дизајниран за правилно одговара за вашето возило - Направени на материјали отпорни на корозија за да се обезбеди трајност - Изграден со траен печат челик - функционална ставка неопходни за донесување државните инспекции, - Обезбедува лесен за инсталација - приклучоци во постојните инсталации темперамент - Натпревари изглед на OE switch - Изградена со квалитетни материјали - Изградена со квалитетни материјали за продолжена, сигурен сервис живот - Направени од издржлив материјал да се спротивстави на пукнатини - Направени од долготрајни гума за зголемена отпорност на абење - Изградена со висок квалитет на материјалите за да се продолжи работниот век на дел - Uesd за монтажа на стабилизатор бар - функционална ставка е потребно за одржување на јасна windshield - Собранието дизајниран со истите материјали и компоненти, како оригиналниот дел - За печат помеѓу филтер и адаптер - го Замени кога се носи за возење безбедност - Обезбеди оптимални перформанси за вашиот систем за сопирање со нови и чисти господар цилиндричен резервоар - Изградена со квалитетни материјали да го издржат носат и солза - Прав-обложени за заштита од корозија - Прес-на лежишта за да се олесни инсталацијата - ефикасна алтернатива за замена на целата собранието - Bushings обезбеди непречено функционирање - Алуминиум за долгорочна изведба - Високо-квалитетни материјали кои се користат за долг живот - се Поврзува турбополнач да coolant систем - неопходен елемент за непречено функционирање на VVT системот - ги Исполнува или го надминува ОЕМ спецификации - Строги мерки за контрола на квалитетот - 12-месечен SKP ограничен warranty Compatible Со или Одговара : Позиција : Пред Лево - 1978 - 1980 Година, 1985 - 1991 Pontiac Гранд Am Position : Пред Право - 1978 - 1980 Година, 1985 - 1991 Pontiac Гранд Am Position : Задното Лево - 1978 - 1980 Година, 1985 - 1991 Pontiac Гранд Am Position : Заден Десен - 1978 - 1980 Година, 1985 - 1991 Pontiac Гранд Am Fits Години : 1978 1979 1980 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 Преглед Опис на Производот за да се Обезбеди Соодветно Одговара. 1978 1979 1980 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991. Комплет За Активатор За Заклучување На Вратата.

Карактеристики

Производи во категоријата