• Ново
Синдис Менс Ботомс Про Теретана Кратки Еластични Шорцеви За Компресија На Половината Фитнес Мини Панталони Класично Вклопување Маскирна Црна Л

Синдис Менс Ботомс Про Теретана Кратки Еластични Шорцеви За Компресија На Половината Фитнес Мини Панталони Класично Вклопување

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Шорцеви За Компресија, Шорцеви За Теретана, Машки Кратки Панталони Машки Фитнес Шорцеви, Машки Кратки Шарки Тип На Шема : Еднобојна, Еластична Боја На Половината : Црвена, Сина, Бела, Сива, Темносина, Црвена Големина На Вино : С, М, Л, XL, 2xl Материјал : Полиестерски Спандексваист : Средна Должина На Половината : Кратка Сезона : пролет, Лето, Aut, Fall, Зимакарактеристики : 1. Материјал : Полиестерски Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи Шорцеви За Компресија, еластични шорцеви за половината во Теретана, спортски кратки панталони, лабави секојдневни шорцеви.3. Карактеристики : Лабаво вклопување, еднобојна, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, шорцеви за вежбање на плажа.4. Машките шорцеви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа жешките шорцеви се совршени за мода и класичен дизајн, го прават погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Компресија Шорцеви Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Компресија Шорцеви, ЕДНОБОЈНИ ПРО Шорцеви, Се Водат Секојдневни Кратки Панталони. Материјал-85%полиестер 15% спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мажи Компресија Шорцеви, Еластична Половината Фитнес Шорцеви, Спортски Кратки Панталони, Лабава Повик Дневна Шорцеви. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Фитнес, Теретана, Трчање,Спорт, Тренинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот

Опис : Тој е високо прилагодлив (18.1124 инчи), може да ја прилагодите неговата надморска височина за да ја з�

DEN 959.84
3-321Wh Barclay Infinity Pediate lavatory со дупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

3-321Wh Barclay Infinity Pediate lavatory со дупка

Баркли ја ажурира исклучителната колекција со додавање на сериите за бесконечност Овој шик овален над �

DEN 3.00