• Ново
Морис Производи Пластични Кабел Стеги 0. Во. Од 10

Морис Производи Пластични Кабел Стеги 0. Во. Од 10

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Пластични Кабелски Прстиња 1/8 " - лесна, издржлива Пластична Клешта за Кабли, цевки или жица.Карактеристики : нашите пластични кабелски стеги безбеден кабел, цевки, жици, оптички влакна, итн.Се користи за изградба, одржување и монтажа линија операции.Користете во контролни кабинети, панели и општи апликации.Обликувани во отворена положба за лесно склопување.Цврст, издржлив, но сепак исклучително лесен.Работен температурен опсег : -66°Fto 340°F (19°C до 171°C).Пластичните стеги за кабли имаат чисти, мазни рабови за да спречат абразија и за лесно ракување.Користете со #10 завртка (.18”).Направено од Најлон одобрен од УЛ 6/6, 94В-2.Спецификации : Боја-Природна.Големина (Затворена Положба) : 1/8 во.Ширина : 0.38 во.Завртка Дупка : 0.18 во.Пакет од-10.Тежина на предметот-0,02 фунти.- SKU : Mspr1569 Пластични Кабел Стеги 1/8".

Карактеристики

Производи во категоријата

Ридлер 18Х9. 5Х114. 0ет 83.82 Цб Хром
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ридлер 18Х9. 5Х114. 0ет 83.82 Цб Хром

РИДЛЕР 650 18Х9, 5 5Х114, 3 0ЕТ 83,82 ЦБ Хром Дизајниран имајќи ги предвид мускулните автомобили во стилот на 60тит�

DEN 2560.00