• Ново
Модвеј Хармонија 5-Парче Sunbrella® Надворешен Двор Алуминиумски Мебел Поставен Во Бело Сива Боја

Модвеј Хармонија 5-Парче Sunbrella® Надворешен Двор Алуминиумски Мебел Поставен Во Бело Сива Боја

Buyers rating:
DEN 2000.00

Износ

Вклучете го животот Со Хармонија. Уживајте во секојдневен разговор под отворено небо со водоотпорен комплет мебел за сите временски услови што обезбедува исклучителен трем на отворено, двор, балкон или градинарско искуство. Исклучителен модерен комплет за мебел што ги надминува очекувањата, хармонијата доаѓа со долготрајни Перничиња за Ткаенина sunbrella® што се перат во машина, меки и издржливи Полиестерски текстил® панели, квадратни алуминиумски основи обложени со прав, маси со калено стакло и капачиња за стапала што не означуваат. Пресек кој се распоредува според спонтаните потреби на вашите гости, поставете ги вашите глетки на отворени и инспирирани моменти Со Колекцијата Хармонија На Отворено Двор. Комплетот Вклучува : 1 Љубовно Седиште, 2 Фотелји, 1 Масичка, 1 Странична МАСА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканување мебел на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел што е одличен за забава на семејството и пријателите. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - со модерен инспириран дизајн, овој комплет мебел за внатрешен двор има издржливи алуминиумски рамки обложени со прав кои се отпорни и на вода и НА УВ за долгогодишна употреба на отворено. Современ СТИЛ - меки и издржливи Полиестерски текстил® панели го подобруваат модерниот изглед на овој комплет на отворено. Оваа колекција на отворено отвора бескрајни конфигурации за да одговараат на секоја пригода. SUNBRELLA® ПЕРНИЦИ-Уживајте во добро време додека уживате во сигурна удобност. Бледнеат и отпорни на вода, перничињата за сите временски услови имаат навлаки за Ткаенина за Сончање што Може да се перат во Машина за лесно одржување. МЕРЕЊА НА КОМПЛЕТОТ ЗА ДВОР-Совршени За дворот или покрај базенот, Хармонијата надополнува различни декори на отворено. Вклучува пластични лизгалки за стапала. Сет : 1 Љубовно Седиште, 2 Фотелји, 1 Масичка, 1 Странична Маса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чипка Долна Облека За Жени Кратка Пижама Облека Долна Облека Костум Сатенски Пижами Кратка Лабава Пижама Облека За Спиење Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чипка Долна Облека За Жени Кратка Пижама Облека Долна Облека Костум Сатенски Пижами Кратка Лабава Пижама Облека За Спиење Фустан

Големина : M Врвот Должина : 63cm / 24.80" Биста : 88cm / 34.65" Хип : 98cm / 38.58" Bicep : 30cm / 11.81" Бедрото : 54cm / 21.26" Тежина : 4050kg Г

DEN 0.33
Флолео Јакна Палто За Жени Дозвола Women Жени Цврст Канцелариски Капут Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Врвови Со Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Флолео Јакна Палто За Жени Дозвола Women Жени Цврст Канцелариски Капут Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Врвови Со Долги

Жени Цврсти Канцелариски Палто Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Долга Јакна Tops Features : 1.It изработ�

DEN 655.68
Море Кидз Деца Активни Сандали-Водоотпорен Пешачење Брзо Суво Пливање Боси Плажа Аква Базен Чорапи Нелизгачки Момчиња Девојчиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Море Кидз Деца Активни Сандали-Водоотпорен Пешачење Брзо Суво Пливање Боси Плажа Аква Базен Чорапи Нелизгачки Момчиња Девојчиња

Море Кидз Деца Активни СандалиВодоотпорен Пешачење Брзо Суво Пливање Боси Плажа Аква Базен Чорапи Нели

DEN 2.33
45х Северна Европа Стил Перница Покритие Декоративни Перница Случај Перница Капак За Софа Каучот Фарма Отворено Денот На Таткото
  • Ново
Оценка на клиентот:

45х Северна Европа Стил Перница Покритие Декоративни Перница Случај Перница Капак За Софа Каучот Фарма Отворено Денот На Таткото

Опис фрлете го нашиот капак за перница со перници на вашиот тросед, градинарски столови, дневна соба, сп�

DEN 2.33
Фантастична Пластика
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фантастична Пластика

Многу очекуван албум од 2012 година од продуцентот / уметникот Со седиште Во Сакраменто Фантастичната Пла

DEN 180.64