• Ново
Љубов Мир Еднаквост Вклучување Добрина Надеж Врвка Ранец За Училиште Спорт Плажа Јога Водоотпорна Теретана Торба За Жени Мажи

Љубов Мир Еднаквост Вклучување Добрина Надеж Врвка Ранец За Училиште Спорт Плажа Јога Водоотпорна Теретана Торба За Жени Мажи

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Дали Ви треба Ранец за Пакување Облека и Обувки за Патување или Спорт?. Дали Ви треба Торба За Пакување Книги, Мобилен Телефон, Чадор или Шише Со Вода за Училиште и Работа?. Дали Ви Треба Специјална Торба За Подароци Со Врвки за Завиткување Слатки или Подароци за Децата?. Ако Барате Торба Што Може Да Ви Помогне Добро Да Ги Организирате Вашите Работи, Ослободете Ги Рацете и Намалете Го Товарот На Рамото Иако Е Многу Погодно За Употреба, Нашите Торби За Ранци Со Врвки Се Вистинските За Вас Овде!!! €ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН q : оваа платнена кеса со врвки за влечење доаѓа со прилагодлива врвка за да можете да ја прилагодите на совршената должина за ваша удобност и цврстите, дебели ремени тргнете го товарот од рамената. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА : оваа торба за врвки за вреќи за вежбање може да се користи како торба за спортски жици во теретана, торба за работна книга, издржлива торба за ранец за патување, училишна торба или чанти за добри работи, држејќи слатки или мали играчки за деца како подарок за фестивал, доволно за задоволување на вашите дневни потреби, лесен за носење и лесен за употреба. ●СТИЛСКИ И ИЗДРЖЛИВ● : Нашиот Спортски Ранец Е Достапен во Повеќе Живописни Бои и Е Совршен Додаток на Колекцијата На Фитнес Опрема и Оптимален за Какви Било Активности Во Затворени Простории Или На Отворено Исто Така Одличен Подарок за Вашите Пријатели и Семејство. `+Големина : 16х14 инчи (42 х 36 см). Ранецот со Врвки нуди доволно простор за вашата спортска опрема, чевли, книги, клучеви, паричник, мобилен телефон или ужина. €МАТЕРИЈАЛ на ПРОИЗВОДОТ : овој водоотпорен спортски ранец во теретана е изработен од висококвалитетен полиестер за цврстина и издржливост. Лесен, удобен, лесен и удобен.

Карактеристики

Производи во категоријата