• Ново
Мултимедијална Решетка За Складирање На ѕид, Прилагодливи Надворешни Полици: Не, Цд Капацитет: 186

Мултимедијална Решетка За Складирање На ѕид, Прилагодливи Надворешни Полици: Не, Цд Капацитет: 186

Buyers rating:
DEN 1279.84

Износ

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Цврсто Дрво. 2. Материјал : Цврсто Дрво. . Оваа решетка е направена со големо внимание на деталите и квалитетот. Сигурно ќе го подобри изгледот на секоја просторија. Цврст даб се користи за својата сила и издржливост. Овој производ може да се постави или по должина или да стои исправено на полица, или да се монтира на ѕид. Овој производ изгледа одлично бидејќи е цврсто дрво и нема завртки. . ВКЛУЧЕНИ СЕ НАДВОРЕШНИ ПОЛИЦИ . 1. Прилагодливи Надворешни Полици : Не. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Капацитет НА ЦД (18.75" H x 26.88" W x 6.75" D Големина) : 186. 2. Цд Капацитет (18.75" Х х 52" В х 6.75" Д Големина) : 354. 3. Капацитет НА ЦД (18.75" H x 39.44" W x 6.75" D Големина) : 282. 4. Материјал : Цврсто Дрво. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Има 354 ЦД, 282 цд, 186 цд. . ТЕЖИНИ И ДИМЕНЗИИ . 1. Генерално : 18.75 "H x 26.88" W x 6.75 " D. 2. Полици : 5.25 "Х х 6.5" Д . 3. Генерално : 18.75 "H x 39.44" W x 6.75 " D. 4. Полици : 5.25 "Х х 6.5" Д . 5. Генерално : 18.75 "H x 52" W x 6.75 " D. 6. Полици : 5.25 "H x 50.5" W x 6.5 " D. 7. Вкупна Тежина На Производот : 49 фунти. . СПЕЦИФИКАЦИИ . 1. : 18.75 "H x 26.88" W x 6.75 " D. 2. : 5.25 "Х х 6.5" Д . 3. : 18.75 "H x 39.44" W x 6.75 " D. 4. : 5.25 "Х х 6.5" Д . 5. : 18.75 "H x 52" W x 6.75 " D. 6. : 5.25 "H x 50.5" W x 6.5 " D. 7. : 49 фунти. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Фриз Челик 1-Врата Акцент Кабинет, : 9.6 "H x 12.3" W x 9 " D, Прилагодливи Полици. 2. Дурамат Закосени Душеци За Столчиња За Тепих Со Низок Куп, Боја : Јасна, Дебелина на Подлогата : 0,13". 3. Еверлиф Тепих Со Низок Куп Директно Стандардна Подлога За Стол За Усни, Тип На Под : Тепих Со Низок Куп, Генерално : 45" W x 53 " D. 4. Кериан 3 Парче Кафе Маса Во Собата, Вкупната Тежина На Производот : 58.3 фунти., : 18 "Х х 35.5" Л х 35.5 " В . 5. Ромни 2 Парче Кафе Маса Во собата, Собрани, : 1" Прилагодливи Надворешни Полици : Не, Цд Капацитет (18.75" H x 26.88" W x 6.75" D Големина) : 186. Материјал : Цврсто Дрво, Цд Капацитет (18.75" Х х 39.44" В х 6.75" Д Големина) : 282. : 5.25" H x 6.5" D, Цд Капацитет (18.75" H x 52" W x 6.75" D Големина) : 354. Поседува 354 ЦД, 282 цд, 186 цд, : 18.75" Х х 26.88 "В х 6.75" Д. : 18.75 "Х 39.44" В х 6.75 " Д, : 49 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кралица На Саундтракот На Катве
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кралица На Саундтракот На Катве

2016 ослободување Музика Од Волт Дизни Пикчрс / еспн филмови биографска драма за угандско шаховско чудо �

DEN 1.00