• Ново
Ерл Перформанси SS982410ERL Црево За Гориво Фитинг

Ерл Перформанси SS982410ERL Црево За Гориво Фитинг

Buyers rating:
DEN 9471.20

Износ

Нерѓосувачки Челик Изградба. Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.; Нерѓосувачки Челик Изградба. Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.; Нерѓосувачки Челик. Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.

Карактеристики

Производи во категоријата

Перформанси ерл ZC6516KERL Цевки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Перформанси ерл ZC6516KERL Цевки

Двоен Ѕид Низок Јаглероден Челик, Бакар Избришани Тврда Линија Цевки, 5 / 16 во Дијаметар, 25' Серпентина;че�

DEN 3.00
Изведба на ерл 661648ЕРЛ Цевки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Изведба на ерл 661648ЕРЛ Цевки

Жарени 304 Нерѓосувачки Челик Цевки, 48 во Должина, 3 / 8 во О Д.,.028 во Дебелина На Ѕидот.; ЗАГРЕАНИ 304 Цевки од �

DEN 839.20
Црево И Цевки Сепаратор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Црево И Цевки Сепаратор

Црево И Цевки Сепаратор; Вреќи За Пакување; 11 / 16 во.; Пакет Од 2; Сино Анодизирано;Најсовремената Уметност

DEN 551.36