• Ново
Женски Панталони Директно Нога Дневна Панталони Средината На Половината Исечени Панталони Широки Дно Празник Зелена XL

Женски Панталони Директно Нога Дневна Панталони Средината На Половината Исечени Панталони Широки Дно Празник Зелена XL

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Долги Панталони, Палацо Панталони, Дневна Панталони Тип На Шема : Еднобојна Боја : Каки, Небесно Сина, Бела, Зелена, Црна, Сива, Темносина (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Лен 5% Спандекс Должина : Долги Панталони должина : Должина На Глуждот : Средината На Половината Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Лен 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Во сите Сезони.2. Дизајн : Секојдневен И Стилски Дневна панталони. Тоа Е Задолжителна Спортска Панталона за Вашата Гардероба Во Лето! Тоа Е Супер Дише, Обезбедувајќи Супериорна Удобност Во текот на Целиот Ден.3. Карактеристика : Женски Врвки Долги Панталони Со Среден Струк, Женски Панталони Со Права Нога Со Цврста Боја со Џебови, Панталони Со Летен Харем.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Сандали, Патики, Маици, Блузи За Резервоари, Пуловери Како што Сакате. Содржина на пакетот : 1 х Панталони (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Панталони За Одмор, Панталони Во Еднобојна Боја, Харемски Панталони, Секојдневни Лабави Панталони, Панталони со Среден Струк. Материјал-95%Лен 5%Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Еластични Панталони За Салон За Половината, Два Џебови, Палацо Панталони Со Права Нога, Панталони Со Цврста Боја, Обични Панталони Со Лабаво Вклопување. Повод-Удобните Панталони се Совршен Избор за Секојдневно Носење, Активности на Отворено, Шопинг, Состаноци и Какви било Други Прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Натпревар-Широките Панталони За Нозе Лесно Можат Да се Комбинираат со Маичка, Маици,блузи, Јакна, Блејзери и Чизми,Потпетици. Кога Излегувате Или Работите, тоа ќе ве Направи Грациозни и Женствени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бетмен Дете Момче Пливаат Стебла
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бетмен Дете Момче Пливаат Стебла

На вашето малечко ќе му се допаднат светлите бои и меката удобност на бетменските стебла за пливање на о

DEN 222.40
НТ1-А-Микрофон
  • Ново
Оценка на клиентот:

НТ1-А-Микрофон

RÉDE NT1аМикрофон Клучни Карактеристики и Придобивки : Голема капсула од 1" (25 мм) со позлатена дијафрагма...

DEN 0.67
Машки Вионски Бран Флип Флоп
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Вионски Бран Флип Флоп

Флипфлопот На Вионскиот Бран за мажи е бестселер на сите времиња со меки, обложени горни дрес и најлонмр

DEN 3.33
- Р Домашна Тематските Букви Плочи
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Р Домашна Тематските Букви Плочи

Создадете прекрасни дизајни за да додадете во кој било проект за изработка на хартија и многу повеќе! За

DEN 0.67
Vanna lam 'перфорација I' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Vanna lam 'перфорација I' Canvas Art

Уметник : Вана Лам Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно

DEN 3.00