• Ново
Бар Монтирање Брзо Исклучување, Стрелаштво Против Бар Стабилизатор Лесна Инсталација Двојна Страна Издржлив За Сложени Лак Црвено

Бар Монтирање Брзо Исклучување, Стрелаштво Против Бар Стабилизатор Лесна Инсталација Двојна Страна Издржлив За Сложени Лак Црвено

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

V Бар Монтирање Брзо Исклучување, Стрелаштво V Бар Стабилизатор Лесна Инсталација Двојна Страна Издржлив За Соединение Лак Црвеноспецификација : Тип На Ставка : V Бар Соединение Лак Стабилизатор Материјал : Алуминиумска Легура Тежина : Прибл. 298g / 10.5 Мл Пакет Листа : 1 x V Бар Соединение Лак Стабилизатор2 x Заптивка1 x Завртка Материјал : Изработен Од алуминиумска легура, тој е издржлив и цврст, не е лесен за деформација, отпорен на абење и може да се користи долго време. Точна Поставка : брзо исклучување На Држачот V бар обезбедува целосни ознаки на сите подвижни делови за да можат точно да се поставуваат секој пат. Лесна Инсталација : опремен е со потпорни завртки, што е едноставно и погодно за инсталирање и нема да одземе премногу време.

Карактеристики

Производи во категоријата

Двојна зглобна зглобот на Кобра
  • Ново
Оценка на клиентот:

Двојна зглобна зглобот на Кобра

Обезбедете директен и непречен удар секој пат со двојниот спој на Кобра во комплетот за додатоци за стр�

DEN 2.67