• Ново
Тиитстој 4. Нозе Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво, Мала Тенка И Виножито Светка За Празнична Забава На Отворено, Комплет Елка За Божиќна Декорација, Новогодишна Ел

Тиитстој 4. Нозе Божиќно Склопувачко Вештачко Дрво, Мала Тенка И Виножито Светка За Празнична Забава На Отворено, Комплет Елка

Buyers rating:
DEN 1894.24

Износ

Тоа може да го красат вашиот дом партија свадба камин во текот на целата година - во пролет, лето, fall и зима. Нетрадиционална Новогодишна елка не се користи само За Божиќ. Не се потребни алатки или вештини. Ние ќе ви обезбедиме одличен опис.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вештачки 10 Кондензиран Растение
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вештачки 10 Кондензиран Растение

Ова садење во саксии има различни стилови на лиснато зеленило што расте од декоративна овална основа со

DEN 1215.84
Хартиена Кеса-Крафт Хартија -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -

Претставете ги овие мали торби за подароци Крафт на гостите што се разделуваат Овие хартиени кеси од 3,25

DEN 295.84