• Ново
Клиренс Реверсинг Вшмукување Чаша Мал Круг Огледало Степен Широк Агол Ретровизор Со Висока дефиниција За Автомобили

Клиренс Реверсинг Вшмукување Чаша Мал Круг Огледало Степен Широк Агол Ретровизор Со Висока дефиниција За Автомобили

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Обратна Вшмукувачка Чаша Мало Тркалезно Огледало Со Широк Агол Од 360 Степени Ретровизор со Висока дефиниција за автомобили 2 парчиња карактеристики : + Лесно За Инсталирање и Отстранување ● чистење на ретровизорот, залепете го пластичниот филм на задната страна на ретровизорот на автомобилот, свртете го во насока на стрелките на часовникот за цврсто да се залепи на ретровизорот. Ротирајте спротивно од стрелките на часовникот за да се отстрани.●360° Прилагодување●ова огледало на автомобилот со слепи точки може да се прилагоди 360°. Тоа само треба да биде прикачен на вашиот автомобил огледало. Може лесно да се прилагоди на кој било агол што ви треба, правејќи го вашето возење побезбедно и посигурно. Нема потреба да се грижите за слепите точки при рикверц, паркирање или менување ленти. Многу погоден за возачи почетници.€Водоотпорен дали некогаш сте наишле на силен дожд, силен снег и силна магла? Зарем не гледате јасно во ретровизорот? Ова водоотпорно огледало може да ви помогне безбедно да возите во лоши временски услови.●Погоден За Универзални Возила●ова огледало со слепи точки е погодно за повеќето возила, камиони, Теренци, мотоцикли. Цврст и издржлив, не грижете се за лизгање правилна инсталација.Возењето може да биде опасно, особено кога се работи за слепи точки и резервна копија. Затоа го развивме Автоматското Hd Стакло Слепи Точки Ретровизор-суштински додаток за секое возило.Изработено од стакло со висока дефиниција, ви овозможува јасно да го видите патот зад вас. Тој е дизајниран да ги одложи слепите точки, осигурувајќи дека ќе можете да видите се што ви треба додека возите. Ова ви помага да останете безбедни на патот и да избегнете несреќи предизвикани од неможноста да видите други возила или предмети на вашите слепи точки.Позиција : Метод На Инсталација На Огледало : Адсорпција На Вакуумска Вшмукувачка Чаша Карактеристики : Проширете Ги Хоризонтите, Збогувајте Се Со Пакетот Со Слепи Точки1 поставете Мало Тркалезно Огледало со Обратна Вшмукување (2 парчиња) € Совршен подарок : производите се посветени на создавање добри производи што можат да им служат на човечките суштества. Нашата цел е да се надеваме дека производите можат да донесат поголема погодност за човечките суштества, за луѓето да можат да уживаат во забавата на животот, за да може да биде совршен подарок. Дајте им го на вашите најблиски и споделете ги изненадувањата во заедничкиот живот!. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Карактеристики

Производи во категоријата

eczipvz Женски Сандали Сандали Со Затворени Прсти Плетенки За Жени Перница За Ремен За Глуждот Еспадрил Гумени Летни Клин Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

eczipvz Женски Сандали Сандали Со Затворени Прсти Плетенки За Жени Перница За Ремен За Глуждот Еспадрил Гумени Летни Клин Сандали

Девојка И Жени Рамни Песоци Рамни Удобни Чевли и Рамни Обувки за Шарени Сандали За Жени Со Големина 7 И П�

DEN 1.33