• Ново
Гомели Мажи Панталони Еластични Дното На Половината Лесни Панталони Машки Рекреативни Летни Салони Црни 3xl

Гомели Мажи Панталони Еластични Дното На Половината Лесни Панталони Машки Рекреативни Летни Салони Црни 3xl

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски Фитнес Панталони, Секојдневни Панталони За Трчање Во Теретана, Прави Панталони, Обични Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Сива, Црна, Светло Сина, Темно Кафе, Светло Каки, Темносина, Армиско Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете табела со големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 85% Памук 15% Полиестер Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестерски Памук. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни панталони на плажа, џебови врвки долги панталони, еднобојни долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летни панталони на плажа, панталони со врвки, еластични панталони долги на половината, џебови за одмор долги панталони, секојдневни и лабави.4. Мажите еднобојни панталони се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа топла панталони е многу мека и удобна. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Врвки Еластични Половини Панталони, Обични Лабави Панталони, Летни Лежалки. Материјал-85% Памук 15% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Летни Панталони На Плажа, Долги Панталони Со Врвки, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Деловни Џебови, Секојдневни и Лабави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ноила Менс Дното Панталони Со Права Нога Еластична Половината Салон Мажите Опремени Товарни Панталони Еднобојна Капри Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Менс Дното Панталони Со Права Нога Еластична Половината Салон Мажите Опремени Товарни Панталони Еднобојна Капри Панталони

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски

DEN 1.00
Мажи Панталони Секојдневен Машки Деловен Костум Панталони Со Пруги Со Големи Димензии Освежувачки Удобни Секојдневни Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи Панталони Секојдневен Машки Деловен Костум Панталони Со Пруги Со Големи Димензии Освежувачки Удобни Секојдневни Панталони

Сезона : Цела Сезона Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,обука Материјал : Полиестер Тип На Шема : К�

DEN 2.67