• Ново
Ада Дома Декор Мебел Ниво Пар Даб Бела Женева Модерна Чевли Решетката

Ада Дома Декор Мебел Ниво Пар Даб Бела Женева Модерна Чевли Решетката

Buyers rating:
DEN 1215.84

Износ

Оваа решетка за чевли за заштеда на простор докажува дека постои подобар начин за чување чевли и разни предмети. Решетката За Чевли Во Женева нуди уникатно, стилско место за чување на вашите чевли. Можете лесно да ги чувате вашите патики, станови, сандали, високи потпетици, чизми и многу повеќе Со Мебел За Домашен Декор Ада 5 Ниво 20 Пар Даб Бела Женева Модерна Решетка За Чевли 5 нивоа решетка за чевли. Лесно чувајте до 2 пара чевли. Мултифункционален бидејќи може да собере и додатоци и чанти. Модерен и уникатно дизајниран со отворена подлога за циркулација на воздухот. Совршен како решетка за чевли, решетка за прикажување, решетка за растенија, фитинг во влезот, ходникот, дневната соба, спалната соба, кујната или балконот. Прекрасен модерен стил со примарна дабова сенка и бели акценти. Направено со компресирано инженерско дрво за цврстина и издржливост, со долготрајна меламинска завршница од сите страни која е отпорна на влага и дамки. Гарантирано едноставно и брзо склопување со вклучен хардвер и водени упатства. Решетка за чевли за мали простори; помага да се организира плакарот, влезот, калта. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Боја : Даб Бела. Собрани Димензии : 37,7 "H x 36,3" W x 14,4 " D. Собрана Тежина : 67,5 фунти. Ве молиме Запомнете : поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производи може малку да се разликуваат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Организатор На Чевли Луксси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Организатор На Чевли Луксси

Организатор На Чевли луксси Редење Лесен За Склопување За Плакарот Ги Штити Чевлите Јасен Дисплеј, Прос

DEN 351.84