• Ново
Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Секоја човечка клетка ја синхронизира својата активност со сонцето — главниот извор на енергија за повеќето форми на живот на Земјата. Но, не е секогаш можно да уживате во целосна дневна светлина во природен амбиент. Светлината е од суштинско значење за нашата благосостојба и перформанси. Секојдневната употреба на летните слушалки е лесен и ефикасен начин за дополнување на природната светлина кога е оскудна. ЛЕД Слушалки валки Самерлајт : Обезбедува редовен, дневен интензивен излив од 10.000 лукс светлина. Ув-бесплатна бела светлина со зголемени нијанси на сина боја. Природно и безбедно. Ergономски и стилски дизајн. Добро изградена рамка. Батеријата на полнење трае 2 недели одеднаш. ЛЕД слушалките се дизајнирани да бидат најудобни на пазарот. Елегантен, наградуван дизајн со функционалност со 1 копче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33