• Ново
Коне Ер - Безжиченouseономски Гејмерски Глушец со 800-часовно Траење На Батеријата, Оптички Сензор 19К ДПИ, Двојно Инјектирани Гумени Странични Рачки, Програмабилен Ди?

Коне Ер - Безжиченouseономски Гејмерски Глушец со 800-часовно Траење На Батеријата, Оптички Сензор 19К ДПИ, Двојно Инјектирани

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Безжичниотouseономски Гејмерски Глушец Коне Ер е дизајниран да ги опреми гејмерите со максимална разноврсност и во игрите и во продуктивноста. Искористете ја предноста од 2,4 GHz Stвездена Безжична за игри без заостанување или префрлете се на bluetooth® режим за продуктивност во движење до 800 часа траење на батеријата. Коне Ер има фино подесена ergономска форма и може да се пофали со дизајн со повеќе копчиња со лесна промена[+] технологија што отклучува втор слој на функционалност за секое копче што проширува 9 копчиња на 17 програмабилни влезови. Неговиот сензор 19 K dpi И Оптичките Прекинувачи На Titan обезбедуваат врвна прецизност без компромис. Рокат Коне Воздух - Безжичен Mономски Гејмерски Глушец со 800-часовно Траење На Батеријата, Оптички Сензор 19 K DPI, Двојно Инјектирани Гумени Странични Рачки,Програмабилен Дизајн На Копчиња И Оптички Прекинувачи На Титан-Црно. 800-ЧАСОВНО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА - ОДНЕСЕТЕ ја-ОДЕТЕ, насекаде и во секое време, со до една година употреба без замена на батерии. Единечна Или ДВОЈНА Power - Напојување со двеk алкални батерии за максимално траење на батеријата или една батерија за да се постигне помала тежина. ЅВЕЗДЕНА БЕЗЖИЧНА СО bluetooth® - Префрлете се помеѓу gaming одделение 2.4 GHz Stвездена Безжична за игри со мала латентност и bluetooth® за дополнителна разноврсност. ФУНКЦИОНАЛНОСТ СО ПОВЕЌЕ КОПЧИЊА-roccat Лесно Поместување[+] технологијата отклучува втор слој на функционалност за секое копче што проширува 9 копчиња на 17 програмабилни влезови. Само држете го копчето за лесно Менување[+] За секундарни функции. ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН СО ГУМЕНИ СТРАНИЧНИ РАЧКИ-Усовршени низ годините на префинетост, саканата ergономска форма совршено се вклопува во вашата дланка со двојно инјектирани гумени странични рачки. ОПТИЧКИ ПРЕКИНУВАЧИ НА ТИТАН-Оптичките Прекинувачи НА РОКАТ титан обезбедуваат моментално активирање и неверојатна издржливост со животен циклус од 100 милиони кликања што нуди натпреварувачка игра по натпреварот. ОПТИЧКИ СЕНЗОР ЗА БУВ-Око-Доживејте непречено, прецизно следење благодарение На Оптичкиот сензор ЗА Був-Око 19к НА РОКАТ. Тефлонски ЛИЗГАЊА - термички обработените, чисти тефлонски стапала на Коне даваат неверојатно лизгање и најмазни движења на глувчето веднаш надвор од кутијата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Безжичен глушец Logitech
  • Ново
Оценка на клиентот:

Безжичен глушец Logitech

Безжичен глушец Logitech M505 (црна) Logitech Безжичен глушец M505 ви помага да завршите повеќе, поудобно, на повеќе �

DEN 1.67
Гениј Патник глушец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гениј Патник глушец

Geniвоведува нов безжичен оптички глушец Патник 6000 Едноставен и корисен, ја подобрува вашата дневна рабо

DEN 175.84
WRLS ЛАПТОП ОПТИЧКИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

WRLS ЛАПТОП ОПТИЧКИ

Приклучи и оди! Безжичен Лаптоп Оптички Глушец работи одлично за корисниците на лаптоп и десктоп Со при�

DEN 206.08
Допир Безжичен Глушец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Допир Безжичен Глушец

Т100 Ултра Тен Безжичен Допир глувчеултратенок дизајн Минималната дебелина е само 7 мм овозможува флекси

DEN 2.00
MMW308GR, Гел Глувчето Рампа, 1
  • Ново
Оценка на клиентот:

MMW308GR, Гел Глувчето Рампа, 1

Освежете го и персонализирајте го вашиот работен простор со забавен, шевронен дизајн на оваа подлога за

DEN 0.67
Logitech M325C USB Безжичен Глушец, Мајмун
  • Ново
Оценка на клиентот:

Logitech M325C USB Безжичен Глушец, Мајмун

Логитех М325цглувче2.4 ГхзМарк Мајмун Клучни Карактеристики и Придобивки : забавата (речиси) никогаш не за

DEN 0.33
Логитех Перформанси Плус Глувчето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Логитех Перформанси Плус Глувчето

Споредете Со М705 Логитех Перформанси Плус Безжичен Глушец ви овозможува вклучување. и натаму Користи мн

DEN 238.08
Гениј NX-Глувчето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гениј NX-Глувчето

со 1600 dpi blueye мотор NX7015 е лесен за употреба насекаде, дури и на гранитна плоча, дрвена маса, тепих или тросе

DEN 223.84
Геоарт: Неделен Планер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Геоарт: Неделен Планер

Неделен планер кој содржи 52 листови за откинување во 4 дизајни со украсни граници Неделен планер кој сод

DEN 291.52
Логитех Насекаде Компактен Глушец За Изведба, Безжичен, Удобност, Брзо Лизгање, Која Било Површина, Пренослив, 4000DPI, Прилагодливи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Логитех Насекаде Компактен Глушец За Изведба, Безжичен, Удобност, Брзо Лизгање, Која Било Површина, Пренослив, 4000DPI, Прилагодливи

Logitech MX Насекаде 3 Компактни Перформанси Глушец, Безжичен, Удобност, Брзо Лизгање, Било Која Површина, Пре

DEN 2.33