• Ново
Арвбитана Новороденче Девојче Божиќни Облеки Возбудува Долги Ракави Писмо За Печатење Ромпер + Разгорени Панталони + Лента За Глава Поставува Новороденче Симпати?

Арвбитана Новороденче Девојче Божиќни Облеки Возбудува Долги Ракави Писмо За Печатење Ромпер + Разгорени Панталони + Лента За

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Бебе Девојки 3 ПАРЧИЊА Панталони Поставува Долги Ракави Писмо Печатење Ромпер Разгореа Панталони Лента За Глава Поставува. Големина(см)tttttttt t. 0-3 M Ttops Должина : t36t Bust : t49пресврт : t37, 5 Tpants Должина : t31, 5. 3-6МTtops Должина : t38t Bust : t51пресврт : t39 Tpants Должина : t35. 6-9МTtops Должина : t40, 5t Bust : t53пресврт : t40, 5 Tpants Должина : t38, 5. 9-12мTtops Должина : t43t Bust : t55пресврт : t42 Tpants Должина : t42. 12-18мTtops Должина : t45, 5t Bust : t57пресврт : t45, 5 Tpants Должина : t45, 5. ttttt TT T T T T Tttt t t t. 0-3 M Ttops Должина : t14. 17 t Bust : t19. 29 пресврт : t14. 76 Tpants Должина : t12. 40 . 3-6МTtops Должина : t14, 96 t Bust : t20, 08 пресврт : t15, 35 Tpants Должина : t13, 78 . 6-9МTtops Должина : t15, 94 t Bust : t20, 87 пресврт : t15, 94 Tpants Должина : t15, 16 . 9-12мTtops Должина : t16, 93 t Bust : t21, 65 пресврт : t16, 54 Tpants Должина : t16, 54 . 12-18мTtops Должина : t17, 91 t Bust : t22, 44 пресврт : t17, 91 Tpants Должина : t17, 91 . Спецификација : . Материјал : Блузи : 35% Памук 65% Полиестер, Панталони : 95% Полиестер 5% Спандекс. Должина На Ракавот : Долго. Тип На Шема : Писмо, Дедо Мраз, Леопард, Кариран. Пол : Девојка. Тип На Ставка : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х Ромпер + 1 х панталони + 1 х Лента за Глава . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Облека За Новороденчиња за девојчиња, блузи : 35% памук 65% полиестер, панталони : 95% полиестер 5% спандекс, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : божиќна облека За бебиња, долг ракав, тркалезен врат, печатење букви, секојдневни блузи за ромпер, дедо Мраз/леопард/кариран принт разгорени панталони, лак декор на половината, многу симпатичен. Прилика : Симпатична облека за девојчиња за бебиња е погодна за секојдневно секојдневно носење, активност На отворено, Божиќ, забава на пријатели, семеен собир, фотосесија, црква, роденден, прослава, училиште и така натаму. Подарок : 3 парчиња Божиќни облеки за вашата мала принцеза. Одличен подарок за роденден, фестивали, одмор, одмор или секојдневно изненадување. Супер мека модна облека за девојки. Вклучен пакет : 1 x девојка со долги ракави блузи + 1 x разгорени панталони + 1 x лента за глава. 3 парчиња Модни Девојки Божиќната облека ги прави вашите девојки слатки и симпатични.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нинтендо Хирул Воини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нинтендо Хирул Воини

*DLC (Содржина За Преземање), Испитувања / Претплати и / или Игри Во Комплет може или не може да бидат вклуче

DEN 1.33
Ѕвона Од Ковано Железо Божиќна Декорација Приврзок Украси За Новогодишна Елка Стари Ѕвона На Снешко Висат Божиќни Реквизити
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ѕвона Од Ковано Железо Божиќна Декорација Приврзок Украси За Новогодишна Елка Стари Ѕвона На Снешко Висат Божиќни Реквизити

Ѕвона Од Ковано Железо Божиќна Декорација Приврзок Украси За Новогодишна Елка Стари Ѕвона Од Снешко Ви�

DEN 319.52
Sideмо Мотоцикл Заден Поглед Странични Ретровизори, Пар Мотоцикл Ретровизор Ротирачко Стакло Лесно Чисто Чисто Универзално Странично
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sideмо Мотоцикл Заден Поглед Странични Ретровизори, Пар Мотоцикл Ретровизор Ротирачко Стакло Лесно Чисто Чисто Универзално Странично

Sideмокс Мотоцикл Заден Поглед Странични Ретровизори, 1 Пар Мотоцикл Ретровизор 360° Ротирачко Стакло Лесн

DEN 2.67
Жените Плус Големина Леопард Жените Одбор Шорцеви За Пливање Шарени Костим За Капење Женски Леопард Печатење Конзервативни Костим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Плус Големина Леопард Жените Одбор Шорцеви За Пливање Шарени Костим За Капење Женски Леопард Печатење Конзервативни Костим

Костим За капење женски леопард печати конзервативен костим за капење Материјал : Најлон, Спандекс Боја

DEN 0.67
Баеза-Човекот-ЦД
  • Ново
Оценка на клиентот:

Баеза-Човекот-ЦД

2015 ослободување Баеза е ѕвезда во подем Од Фресно, КАЛИФОРНИЈА, КОЈА постојано се прославува првично до

DEN 3.00