• Ново
Њу Џерси Универзитетот Витези Мајка Руно Дуксери Дуксери

Њу Џерси Универзитетот Витези Мајка Руно Дуксери Дуксери

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Њу Џерси Сити Универзитет Витези Мама Руно Дуксери Шумски Медиум В Република Облека Колеџ Руно Дуксери со Дуксери го карактеризираат зборот "Мајка" со шарено дигитално печатено лого на колеџот на вашето дете. Овој џемпер со пуловер од руно е исклучително мек и удобен со џебови. Одлично за мајки, родители и алумни, овие опуштени дуксери од руно со качулка ја покажуваат училишната гордост и тимскиот дух на вашето дете. Само изберете ја вашата големина и додека сте во неа добијте соодветна качулка и за тато. Унисекс Големина Дуксер : Мал, Среден, Голем, Х-Голем, ХХ-Голем. Погледнете ја табелата со големини. Избрани Бои базирани на Колеџи како Што се Хедер Греј, Морнарица, Бела, Шума, Црна, Црвена, Кралска, Канелени И Хедер Јаглен. Материјал : 50% Памук, 50% Полиестер. Машинско Перење. Намалено Пилинг и Помек Воздух-Авион Откачи Предиво. 1х1 Атлетски Ребро Јака и Манжетни Со Спандекс. Логото На колеџот Е Дигитално Отпечатено во САД. Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За мајки, мајки, љубители на спортови на колеџ, тренери, родители, пријатели и семејство! Популарен подарок за мама за прилики како Денот На Мајката, Божиќ, враќање на училиште, ориентација, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење или за прослава на дипломирање, празници, родендени и многу повеќе. Официјално Лиценциран Од В Република Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Здраво Прекрасни Розови Лак Потпетици Ботаничко И Цветно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступел Индустрии Здраво Прекрасни Розови Лак Потпетици Ботаничко И Цветно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 0.67
НТ1-А-Микрофон
  • Ново
Оценка на клиентот:

НТ1-А-Микрофон

RÉDE NT1аМикрофон Клучни Карактеристики и Придобивки : Голема капсула од 1" (25 мм) со позлатена дијафрагма К�

DEN 0.67