• Ново
ЗА GALAXY 5G ТИП-C 10FT USB Кабел-Полнач Кабел За Напојување ЖИЦА USB-C Долго За Samsung Galaxy 5g Телефон

ЗА GALAXY 5G ТИП-C 10FT USB Кабел-Полнач Кабел За Напојување ЖИЦА USB-C Долго За Samsung Galaxy 5g Телефон

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

ЗА GALAXY A54 5 G Тип-C 10 FT USB Кабел-Полнач Кабел ЗА Напојување ЖИЦА USB-C Долго За Samsung Galaxy A54 5 G Телефон 075 GE4-ODThis кабел е лесен За носење, совршен за патување, чување во преградата За ракавици, чанта, биро ИЛИ на кое било друго место каде што некогаш би можеле да ви треба дополнителен кабел за синхронизација или полнење на вашиот мобилен телефон или таблет СО USB конектор тип-C. Брз пренос на вашите податоци СО USB порта. Користете ГО USB-Кабелот за полнење и синхронизирање на телефонот со ВАШИОТ WINDOWS КОМПЈУТЕР. Усб топла синхронизација и кабел за полнење (2 во 1). Висококвалитетниот премиум дизајн на плетен кабел без заплеткување поддржува брзо полнење. Нов тип-ц конектор. Можете да го користите за полнење на телефонот или поврзување со вашиот компјутер за синхронизација. Тип - ц конектор. Вкупната должина е приближно 10 стапки (3 метри). Поддржува брзо полнење кога се користи со адаптер со висока јачина на струја. Ажурирајте го вашиот мобилен телефон со голема брзина со најновата музика, филм и податоци. Издржливиот плетен кабел трае подолго од обичните пвц кабли. Наполнете го телефонот користејќи адаптер за полнење ѕид или автомобил. Поддржува полнење со голема брзина за секој usb-c телефон, таблет. Доаѓа во масовно пакување (пакување без малопродажба). Забелешка : бојата може да биде малку поинаква од вистинската ставка поради осветлувањето за време на фотографирањето или екранот на мониторот.

Карактеристики

Производи во категоријата

-Ц До Тип-Ц Црвен 6 стапки Долг Кабел За Мото Г Игла Телефон-Пд Брз Полнач Кабел За Напојување Жица Синхронизација ТПЕ Компатибилен
  • Ново
Оценка на клиентот:

-Ц До Тип-Ц Црвен 6 стапки Долг Кабел За Мото Г Игла Телефон-Пд Брз Полнач Кабел За Напојување Жица Синхронизација ТПЕ Компатибилен

USBC До ТипC Црвен 6ft Долг Кабел За Moto G Still(2022) Телефон Pd Брз Полнач Кабел За Напојување Синхронизација TPE Ко

DEN 2.00