• Ново
Лур Јенсен Игла Мамка

Лур Јенсен Игла Мамка

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Издолжениот дизајн со тенко сечило на Иглата ја прави врвен изведувач за тролање пастрмка со сите брзини. Хиперактивна природа, додавањето на металната опашка, додава мал допир на непредвидлив блиц рибите не можат да одолеат. Иглата Е исклучително ефикасна кога се лови обична, а исто така извонредна кога се навртува со мало парче црв или Пченка Од Чевел. Изберете од повеќе големини и обемни завршетоци за да одговараат на секој риболов. Наместете Ја Иглата зад затајувач или трол или рибајте ја сама зад тежина, на линијата на оловното јадро или надвор од спуштачот. Лур Јенсен Иглфиш Мамка : Врвен изведувач на тролање За Пастрмка И Кокане. Завршува отпорни на корозија. Бакар заврши мамки се печат од вистински бакар. Металната опашка со флипер додава повеќе блиц и подобри перформанси на бавно тролање. Одличен додаток на вашите материјали за риболов.

Карактеристики

Производи во категоријата

Челшад Мини Серија оз. Жолта Сенка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Челшад Мини Серија оз. Жолта Сенка

На Steelshad® Мини 1 / 4 мл мамката на сечилото е долга 13 / 4 инчи и е изработена од издржлив нерѓосувачки челик �

DEN 351.20
Ворден Мами Оригинални Рамни Риби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ворден Мами Оригинални Рамни Риби

Овој приклучок за мрдање со висока акција има дизајн со повеќе видови и произведува неодоливо дејство н

DEN 3.00
Рапала Дивесто 4
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рапала Дивесто 4

Серијата мамки dt® (НуркаДо), нуркајте брзо до претходно поставена длабочина и останете во "зоната на уда�

DEN 2.33
Јакима Мамка Рамна Риба, Ф5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јакима Мамка Рамна Риба, Ф5

Оваа мамка за рамни риби содржи завршетоци од пастрмка и панфиш Тие имаат приклучок за мрдање со висока

DEN 2.33
Лур Јенсен Игла Мамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лур Јенсен Игла Мамка

Издолжениот дизајн со тенко сечило на Иглата ја прави врвен изведувач за тролање пастрмка со сите брзин

DEN 175.84
Убиствената Риба На бред Мами
  • Ново
Оценка на клиентот:

Убиствената Риба На бред Мами

Ново за 2012 Година, Убиецот На Бред Во големини КФ14 и КФ15 Ние не се обидовме повторно да го создадеме трка�

DEN 3.00
LiveTarget Мами Лопен Twitchbait
  • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Лопен Twitchbait

Крајната мамка на брегот и во близина на брегот, колекцијата Лопен нуди совршена мешавина на примамлива

DEN 1.67
Челшад Тешки Серија оз. Чудо Леб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Челшад Тешки Серија оз. Чудо Леб

Тешката Серија Челшад® 1 / 2 мл мамката на сечилото е долга 21 / 4 инчи и е изработена од издржлив нерѓосувач

DEN 208.64
Ворден Мами Оригинални Рамни Риби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ворден Мами Оригинални Рамни Риби

Овој приклучок за мрдање со висока акција има дизајн со повеќе видови Произведува неодолива акција на т

DEN 351.20