• Ново
Надворешни производи Сонора 8. LTR половината на половината торбичка, зелена, унисекс, полиестерска патент

Надворешни производи Сонора 8. LTR половината на половината торбичка, зелена, унисекс, полиестерска патент

Buyers rating:
DEN 175.68

Износ

Пакетот за половини на отворено Sonora Weist е одличен начин да носите сè што ви треба на следната авантура за кампување и пешачење без да носите ранец. Пакетот за половината Unisex вклучува две шишиња од 600 ml за да ве одржат хидрирани додека лесно ги носат шишињата. Ова е одличен начин да се биде поддршка на животната средина со осветлување на употребата на шише со вода за еднократна употреба и лименки од алуминиум. Големиот главен оддел за полиестер во пакетот за половината има доволно простор за складирање на вашата опрема и додатоци. Пакетот 8,5 литарски фани има прилагодлив појас со џебови што ви овозможуваат брз пристап до џеб и да го направите удобно носење. Врвната порта за слушалки ви дава лесен пристап до кабли за да извршите електроника додека ги одржувате заштитени од пад. Проширувачкиот џеб за предни страни е одличен за чување на оние додатоци во последен момент што можеби ќе ви требаат. Погоден е за постар, возрасен и тинејџер. Гаранцијата за живот се осигура дека ќе го користите овој пакет за половината Сонора за многу претстојни авантури. Производи на отворено Сонора полова боја на половината : зелена торба со дуфели. Пол : Унисекс. Носат рачка. Зиперски странични џебови. Вклучува две шишиња со вода што може да се исцедат без BPA 600 ml (20 мл). Ремени за компресија Безбедни шишиња во торбички што ги елиминираат шишињата што се ослободуваат додека се носат половината. Голем главен оддел со многу простор за складирање. Подготвена воздушна мрежа назад за дополнителна удобност. Порта за слушалки. Прилагодлив појас на половината со џебови. Проширувачки џеб на предниот дел. Големина 10 "во x 8.6" во x 4,8 "во или 25,5 см x 22,1 см x 12,3 см. 8,5 литарски капацитет. Материјал : полиестер. Големина : редовно. Обичен + едноставен гаранција за живот. Други го велат тоа, ние всушност го правиме тоа. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Ограничувања, без одредби, без скокање низ обрачите. Производите на отворено ќе ги заменат за која било причина за наплата-кој било дефект во нашиот производ. Без разлика дали сте го купиле во 1984 година или вчера, нашата обична + едноставна гаранција за живот сè уште се применува и ние среќно ќе испратиме Вие ново. Дополнителни додатоци прикажани на слики што не се вклучени во половината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мировник Платно Црна Опрема Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, �

DEN 271.84
Нова Торба За Санрио Торба Куроми Двослојна Торба За Складирање Каваи Мали Двојни Ѕвезди Пурин Куче Со Висок Капацитет Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нова Торба За Санрио Торба Куроми Двослојна Торба За Складирање Каваи Мали Двојни Ѕвезди Пурин Куче Со Висок Капацитет Уметност

Ако количината на купување е повеќе од 10,можете да контактирате со услугата за клиенти за да аплицирате

DEN 463.84