• Ново
Ybeauty Цветни Печати Претходно Врзани Шамија Капа Жените Ресел Растеглива Главата Заврши Коса Додатоци

Ybeauty Цветни Печати Претходно Врзани Шамија Капа Жените Ресел Растеглива Главата Заврши Коса Додатоци

Buyers rating:
DEN 175.04

Износ

Опис : бр /Користејќи цветен принт, претходно врзан и реследен дизајн, женската обвивка за глава прави да изгледате елегантно и шармантно во секој occasions.br /Не треба да губите време за да научите како да врзете убав јазол и лесно можете да го носите пред да излезете надвор поради претходно врзаното knot.br / Изработена од полиестерски материјал, шамијата е мека, лесна, дише и удобна за wear.br /обемот на главата е од 56 см до 58cm.br /можете да ги носите овие претходно врзани обвивки за глава за изведба, запознавање, активности на отворено, спорт, шопинг и more.br /бр / Име На Ставка : Шамија /Материјал : Полиестербр /Стил : Елегантенбр /. Пол : Женбр /. Карактеристики : Цветен Принт, Претходно Врзан, Еластиченбр / Детали За Големина : бр /Обем На Главата : 56см-58см/22.06 "-22.85" (Прибл.) бр /бр /Белешки : бр /поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од pictures.br / ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различен прирачник measurement.br /бр /Пакетот Вклучува : бр /1 х Шамија / Користејќи цветен принт, претходно врзан и реследен дизајн, женската обвивка за глава прави да изгледате елегантно и шармантно во секоја пригода. Не треба да губите време за да научите како да врзете убав јазол и лесно можете да го носите пред да излезете надвор поради неговиот претходно врзан јазол. Изработена од полиестерски материјал, шамијата е мека, лесна, дише и удобна за носење. Обемот на главата е од 56 см до 58 см. Можете да ги носите овие претходно врзани обвивки за глава за изведба, запознавање, активности на отворено, спорт, шопинг и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Смешни Зајаче Шапка Уво Движење Скокање Зајакот ШАПКА ПРЕДВОДЕНА КАДИФЕН Симпатична Канџи Воздушни Перничиња Капа Животните
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смешни Зајаче Шапка Уво Движење Скокање Зајакот ШАПКА ПРЕДВОДЕНА КАДИФЕН Симпатична Канџи Воздушни Перничиња Капа Животните

ЛЕД Зајаче Шапка Смешни Кадифен Зајаче Капи Уво Движење Скокање Шапка Кадифен Зајакот Шапка Симпатична

DEN 181.12
Ригаи Жените Почувствуваа Капа Со Еднобојна Мрежеста Фина Изработка Превез Фау Перспектива За Украсување На Бисерна Коса Невестинска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ригаи Жените Почувствуваа Капа Со Еднобојна Мрежеста Фина Изработка Превез Фау Перспектива За Украсување На Бисерна Коса Невестинска

Опис : Мини облеката за глава ќе додаде елегантен изглед на секоја фризура поради мрежестата мрежа, вешт

DEN 207.68
Фделинк Кожна Беретка Машка Прилагодлива Шапка За Вести Беретка Капа За Возење Капа Модна Капа За Беретка Рамна Капа Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фделинк Кожна Беретка Машка Прилагодлива Шапка За Вести Беретка Капа За Возење Капа Модна Капа За Беретка Рамна Капа Нараквица

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Одличен Подарок За Мажи Татко Татко Во Зима Божиќ Денот на благодарноста Новогодишен

DEN 2.00
Машка Капа Гроздобер Ретро Лесен Пренослив англиски Стилски Класичен Кариран Сенка За Сонце Анти-УВ Дневна Капа За Секојдневно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка Капа Гроздобер Ретро Лесен Пренослив англиски Стилски Класичен Кариран Сенка За Сонце Анти-УВ Дневна Капа За Секојдневно

Опис : носењето капа е корисно за покривање на кожата и заштита на кожата од УВ зраци Гроздобер шапка за �

DEN 2.67