• Ново
Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење. Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За Подигање од Wrangler® доаѓаат со сите карактеристики на изведба треба да седнете во удобност, вклучувајќи нога за подигање, растеглива ткаенина што се движи со вас, повисок појас на грбот за дополнителна покриеност и вклопување што ќе ви се допаднат на вашите облини. Редовно вклопување. Среден пораст. Нога За Подигање. Вградено седиште и бутот. Повисоко во појасот за перформанси на грбот. Неограничено движење. Шевовите на задните панели. 93,5% Памук, 5% Еластерел, 1,5% Спандекс. Стил # 10 WRW60 LE.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Низок Струк Лабави Фармерки Женски Фармерки Со Низок Струк Еластични Копчиња Панталони Со Микро Одблесок Долги Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Низок Струк Лабави Фармерки Женски Фармерки Со Низок Струк Еластични Копчиња Панталони Со Микро Одблесок Долги Панталони

Женски Ниски Половини Лабави Фармерки Женски Ниски Половини Спојување Фармерки Еластични Копчиња Микр

DEN 559.68
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигнување и инсејм : среден пораст; 29.5 "Инемај Затворање

DEN 0.67
Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler® Крајната Јава Жан Врба Bootcut

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки на возење Овие Врвни Фармерки За Јавање Фармерки За �

DEN 3.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Работата, играта и соочувањето со денот удобно со потпис од Леви Строс Снуг Форт не ја губи формата Гроз�

DEN 431.68
советски Врвови За Жени Обични Летни Фармерки Од Дното На Ѕвончето За Жени Блесок Со Висок Струк Растеглива Широка Нога Поделена
  • Ново
Оценка на клиентот:

советски Врвови За Жени Обични Летни Фармерки Од Дното На Ѕвончето За Жени Блесок Со Висок Струк Растеглива Широка Нога Поделена

Прави Панталони За Жени Жени Модни Секојдневни Високи Топли Јагниња Хеланки Од Руно Панталони Волнени �

DEN 0.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигнување и инсејм : среден пораст; 29.5 "Инемај Затворање

DEN 399.68
Женски Обложени Волнени Панталони Женски Средно Искинати Тексас Излитени Полите Обични Фармерки Тексас Панталони Зимски Кадифен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обложени Волнени Панталони Женски Средно Искинати Тексас Излитени Полите Обични Фармерки Тексас Панталони Зимски Кадифен

дуксер ладен дуксер да уште замрзнување дуксер лилик крпа дуксери за жени замрзнување дуксер жени лили�

DEN 2.67