• Ново
Моќ Стоп Задна З Еволуција Јаглеродни Влакна Керамички Сопирачки Влошки З23-986

Моќ Стоп Задна З Еволуција Јаглеродни Влакна Керамички Сопирачки Влошки З23-986

Buyers rating:
DEN 2862.24

Износ

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Дајте му на вашиот "Дневен Возач" моќта на запирање што ја заслужува! Оваа лесна за инсталирање влошки за сопирачките се дизајнирани да ја надградат моќта на сопирање на речиси се што возите. Влошките за сопирачките се направени од керамичка формула Од Јаглеродни Влакна, која нуди одлични перформанси на сопирање. Тие се исто така ниска прашина и имаат потпорна плоча обложена со прав што го продолжува животот со отпорност на ' рѓа и корозија. Добијте Ги влошките За Спортски сопирачки Z23 На Вашата Моќна Станица И уживајте во подобро сопирање без бучава без таа непријатна прашина од сопирачките! Запирање На напојувањето Z23 Еволуција Керамички Влошки За Сопирачки Од Јаглеродни Влакна •термичка изгорена површина на подлогата за брзо пробивање •Заоблени и дупчиња за да се обезбеди сопирање без бучава •Изработени со формула за ниска прашина од јаглеродни влакна •Одговара : Мерцедес-БЕНЦ CL500 2006-2003; CL550 2014-2007; CL600 2014-2007; CLS400 2017-2015; Клс500 2006; Клс550 2018-2007; Е250 2016-2014; е300 2009-2008; е320 2009-2003; Е350 2016-2006; Е400 2016-2013; Е500 2006-2003; Е550 2014-2007; С350 2006; С350 2013-2012; с400 2013-2010; с430 2006-2004; с450 2011-2008; С500 2006-2004; С550 2013-2007; С600 2013-2007; С500 2006-2003; Сл550 2012-2007.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Заден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Заден

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / чевлите За сопирачки За автоспецијалност �

DEN 3.33