• Ново
Бали Двојна Поддршка Чипка Безжичен Градник Розова Блаженство 36дд Женски

Бали Двојна Поддршка Чипка Безжичен Градник Розова Блаженство 36дд Женски

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

ИЗВОНРЕДНА УДОБНОСТ и ПОДДРШКА Со безжичниот градник bali ' s Double Suport®, нема потреба да ја жртвувате удобноста за да ја добиете потребната поддршка. Неговото име доаѓа од неговиот потпис конструкција на чаши m-Frame и безжични двослојни чаши дизајнирани да ви дадат двојно поголема поддршка со флексибилно вклопување. Ќе ви се допадне сатинската ткаенина од жакард со чипка, која се протега за да се движи со вас и амортизираното затворање на задниот дел, што дополнително ја подобрува удобноста. Достапно во низа бои и големини, секогаш можете да ја најдете вашата големина и одговара. ДВОЈНО ПОГОЛЕМА поддршка-безжичните двослојни чаши обезбедуваат двојна поддршка со флексибилно вклопување. ВНИМАТЕЛНА КОНСТРУКЦИЈА-потпис м-рамка чаша изградба обезбедува флексибилна поддршка. УБАВА, РАСТЕГЛИВА ТКАЕНИНА-жакард со Сатинска чипка со дезен се протега за да се движи со вас. СПА ЗАТВОРАЊЕ-Иновативно, амортизирано затворање на грбот. МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ-препорачуваме машинско перење на овој градник во ладна вода за да изгледа ново. ; големина на чаша : ДД ; големина на бендот : 36 прилично дезениран градник со отворен зашиен централен спој. Беспрекорните, необликувани обликувани полни чаши се без жица. Минимизирајте ја испакнатоста со измазнување на крилјата и грбот. Удобност-у назад дизајн помага да се задржи ремени во место. Треперливи, ремени за истегнување се целосно прилагодливи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Симплмасигени Клиренс Градници За Жени Лето Fall Плус Големина Женски Собрани Заедно Големи Димензии Дневен Градник Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симплмасигени Клиренс Градници За Жени Лето Fall Плус Големина Женски Собрани Заедно Големи Димензии Дневен Градник Долна Облека

Жената Собрани Заедно Големи Димензии Дневен Градник Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставет

DEN 2.67
Женска Облека За Обликување Контрола На Стомакот Плус Големина Без Грб Вграден Градник Беспрекорен Со Отворен Обликувач На Телото
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Облека За Обликување Контрола На Стомакот Плус Големина Без Грб Вграден Градник Беспрекорен Со Отворен Обликувач На Телото

Подвижна жица за склекови : за потпорна и подигната биста и сериозни лепила за расцепување : да ја држите

DEN 2.33