• Ново
Декмод 33 Висок Шампањ Флејта Форма Сребрена Полистон Вазна Со Мозаик Огледало Инкрустирање

Декмод 33 Висок Шампањ Флејта Форма Сребрена Полистон Вазна Со Мозаик Огледало Инкрустирање

Buyers rating:
DEN 198.88

Износ

Декмоде 33 " Висок Шампањ Флејта Форма Сребрена Полистон Вазна Со Мозаик Огледало Вметнување е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Пристапете го вашиот простор без напор со прикажување на прекрасен цветен аранжман или зеленило со оваа декоративна вазна. Создадете избалансиран површински простор и додадена димензија со оваа прекрасно изработена вазна. Оваа глам подна вазна е идеална како самостојно парче за дневната соба, влезот и главната спална соба. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е единствена вазна во сребрена боја. Глам стил. Вазна има 5.20 во отворот на устата. Препуштете се на гламурозниот луксуз на кадифни текстури, блескави детали и елегантни завршетоци за да го подигнете вашиот дом и да додадете софистициран талент. Оваа разноврсна подна вазна е изработена со материјали од полистон, огледало и фиберглас. Оваа глам цилиндар кат вазна покажува текстура мозаик сребро стакло заврши. Оваа елегантна подна вазна има издолжена форма на путир и врежан прстен детал над нејзината тркалезна основа. Вазната е со димензии 9 L x 9 W x 32,70 H инчи и тежи 12,55 килограми. Се одликува со надворешна шема на огледален мозаик со тркалезна форма на флејта. Избришете ја со сува крпа. Оваа вазна за пехар е обликувана и обликувана како самостоен Декор. Глам стил. Декмод 33" Висок Шампањ Флејта Форма Сребрена Полистон Вазна Со Мозаик Огледало Вметнување прави совршен додаток на секој дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

9 11 беж полистон скулптура
  • Ново
Оценка на клиентот:

9 11 беж полистон скулптура

9 "x 11 " беж полистон скулптура, со декод е уникатен додаток на вашиот стилски дом Откажете го вашиот површ

DEN 1.00
9.75 3.5 13.5 Злато Метал Маса Скулптура
  • Ново
Оценка на клиентот:

9.75 3.5 13.5 Злато Метал Маса Скулптура

Дајте му на вашиот дом некоја уметничка привлечност Со Златната Апстрактна Скулптура на Масата Сите ра�

DEN 1.33
Дизајн Тоскано Иги Статуата Игуана
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајн Тоскано Иги Статуата Игуана

Позната по својата способност да се прилагоди на повеќето околини, оваа егзотична, тосканоексклузивна �

DEN 3.00
8W, 6 H Злато Полистон Птица Скулптура
  • Ново
Оценка на клиентот:

8W, 6 H Злато Полистон Птица Скулптура

8"W, 6 " H Злато Полистон Птица Скулптура, Од Декмоде (2 Брои) е уникатен додаток на вашиот стилски дом Украсе

DEN 637.12
Куче Мачка Апстрактна Линија Минималистичка Ѕидна Уметност, Апстрактна Метална Жица Скулптура На Кучиња Апстракт, Геометриска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Мачка Апстрактна Линија Минималистичка Ѕидна Уметност, Апстрактна Метална Жица Скулптура На Кучиња Апстракт, Геометриска

опис : 1 Материјал : метал 2 Големина на производот : околу 15 11см 3 Нето тежина : 0,05 кг 4 Пакување : ОПП торба.

DEN 638.40
14 20 Браун Полистон Куче Скулптура
  • Ново
Оценка на клиентот:

14 20 Браун Полистон Куче Скулптура

14" х 20" Браун Полистон Куче Скулптура, Од Декмоде е уникатен додаток на вашиот стилски дом Украсете го ва�

DEN 1357.12