• Ново
Пајл Деца Еластична Половината Лабава Врвот + Разгорени Панталони Костуми Облека Пролет Aut Тимови Долги Ракави Партија Облека Панталони Сет Дедо Мраз

Пајл Деца Еластична Половината Лабава Врвот + Разгорени Панталони Костуми Облека Пролет Aut Тимови Долги Ракави Партија Облека

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : Пол : Деца,Бебе,Девојчиња,Детски Стил : Девојки Долги Ракави Облека Во Собата, Пролет Aut Блузи + Разгорени Нога Панталони Во Собата, Божиќ Две Парче Облека Модел Тип : Божиќ Печати, Дедо Печатење, Карирани Печатење Боја : Редизајн : 80см, 90см, 100см, 110см, 120см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандексваистлин : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата.2. Карактеристики : симпатичен дизајн на шема, Божиќен Дедо мраз, кариран принт итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Топ1 х Разгорени Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-2 Парчиња Божиќна Облека За Девојки За Мали Девојчиња Одговара На Деца Девојки Кои Му Даваат На Вашето Дете Прецизно Вклопување. Материјал-95% Памук, 5% Спандекс. Памучна Ткаенина за Овие Комплети Панталони Е Мала Тежина, Издржлива И Добра Апсорпција на Пот Што одговара За Пролет Fall Облечена. Дизајн-Божиќ Долги Ракави Екипажот Одблесокот На Вратот Маица Со Карирани Печатени Направи Деца Изгледа Повеќе Активности и Трендовски. Божиќен Принт Разгорените Панталони за Нозе Со Покриен Еластичен Појас Ги Одржуваат Децата За Дневна Удобност, Одлично Се Вклопуваат како Игротека. Повод-Комплети За Облека Со Секојдневен Дизајн Погодни За Деца Секојдневно во сите Прилики со Симпатичен Изглед, Како Што Се Училиште, Плажа, Одмор, Враќање Дома и др. Идеален Подарок за Вашиот Син, Внук, внук. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00