• Ново
Патување Колекција Жени Емалин Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Патување Колекција Жени Емалин Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Buyers rating:
DEN 222.24

Износ

Сандалата Емалин Од Колекцијата Патување ќе ве натера да одите од работа на вечера со стил со нивната луксузна веганска кожа, стил на слајд, детали за извртување со еден бенд и отворен кружен прст. Сето тоа додека шетате во чевел што ќе ги одржува вашите стапала удобни одново и одново со нивната влошка од пена од 4 mm tru comfort. Како бонус, нивното затворање со лизгање ги прави лесни чевли за фаќање и одење за да брзаат низ вратата. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти Оваа санда�

DEN 2.00