• Ново
Општа Намена Средно Остри Пинцети

Општа Намена Средно Остри Пинцети

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Карактеристики завршницата од нерѓосувачки челик обезбедува одлична отпорност на корозија.Идеален за свиткување, одвојување и отстранување на ситници.Средно остриот, назабен врв е корисен кога работите во затворени простори.Големина - 3 Инчи Тежина-0,05 фунти.- ШКУ : ZX9 AVEN380 Карактеристики завршницата од нерѓосувачки челик обезбедува одлична отпорност на корозија. Идеален за свиткување, одвојување и отстранување на ситници. Средно остриот, назабен врв е корисен кога работите во затворени простори. Големина-3 Инчи. Тежина на предметот-0,05 фунти. - ШКУ : ZX9 AVEN380.

Карактеристики

Производи во категоријата