• Ново
Екена Милворк 12W 34 H Вистински Одговара Пвц Сан Антонио Мисија Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Подготвуваат

Екена Милворк 12W 34 H Вистински Одговара Пвц Сан Антонио Мисија Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Подготвуваат

Buyers rating:
DEN 3175.36

Износ

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проект-совршен по стандардна цена на производот. Проект-совршено значи дека не мора да одите на лов на стандардна бленда за да одговара на вашиот проект; можете едноставно да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цена"надвор од полицата". Произведен Од Пвц Од Архитектонско одделение, секој производ силно се држи против временските услови, е без одржување и доаѓа со доживотна гаранција. Прилагодено дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Непропустливи за ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

Карактеристики

Производи во категоријата