• Ново
Сите Повод Бруто-Жито Бела Полиестерска Лента, 3600 0,62

Сите Повод Бруто-Жито Бела Полиестерска Лента, 3600 0,62

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Џем Хартија И Плик Сатенската Лента носи весел изглед на секој подарок За завиткување Нашите сјајни и свилени еднострани сатенски ленти се совршени за парчиња од центарот за венчавки, превези, украсување за пакување подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе им се појави на вашите примачи и ќе им стави насмевки на нивните лица. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели што ги прави за практично снабдување со уметност и занаети и материјал за шиење. Идеален е и за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Џем Хартија И Плик Боја : Бела. Големина : 5/8ин х 100ид. Количина : 1/Пакување. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и многу повеќе со оваа забавна лента. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и лесно може да се чува до понатамошна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Завиткување Лента Завиткување Лента, Подарок Завиткување Лента, Златна Боја За Свадба Роденден Декорација Покана Свадба Бо Лак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Завиткување Лента Завиткување Лента, Подарок Завиткување Лента, Златна Боја За Свадба Роденден Декорација Покана Свадба Бо Лак

Пу Завиткување Лента За Завиткување Лента, Лента За Завиткување Подароци, Златна Боја За Декорација На �

DEN 2.67