• Ново
Примарен Челик Титаниум Жлеб Кубни Цирконски Прстен

Примарен Челик Титаниум Жлеб Кубни Цирконски Прстен

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Симболично на вашиот завет да го сакате и негувате, овој свадбен бенд е едноставно брилијантен. Направен од титаниум, оваа лента широка 8 мм прикажува жлебови со детали со пенливи тркалезни кубни цирконски камења за сјаен сјај. Комплетирајте го вашиот изглед со оваа шармантна лента достапна во големина на прст 12.Метална Тежина : 4,34 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Свадба Бендгендер : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 12стоун Детали : Тип : Кубна Цирконијаколор : Чиста Форма : Тркалезна Количина : 6 Поставување накит : Предност вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Тип На Производ : Накит-Тип На Накит : Прстени-Тип На Прстен : Свадбени Ленти-Материјал : Примарен : Титаниум-Материјал : Примарен-Боја : Ширина На Сива Лента : 8 мм-Тип На Камен_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ) -Метод На Создавање Камен_1 : Синтетички-Третман На Камен_1 : Синтетички.

Карактеристики

Производи во категоријата

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.00
Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски сти�

DEN 2175.84
Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28
DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00