• Ново
Безбедносни очила Безбедносни очила Заштита на очите, чиста леќа за прашина од прашина против анти-магла против гребење

Безбедносни очила Безбедносни очила Заштита на очите, чиста леќа за прашина од прашина против анти-магла против гребење

Buyers rating:
DEN 127.20

Износ

Флексибилна мека рамка Мека, еластомерна тело флексира и е во согласност со лицето за безбедно, удобно, вклопување без јаз. Anti-магла за леќи за отпорност на чиста и отпорност, јасна леќа обезбедува јасен вид во скоро секое работно опкружување во затворен простор. Визија од 180 ° Широко, дизајнот на обвивката се вклопува за да ве заштити од летачки остатоци, прашина, честички во воздухот и хемиски прскања. Погодно прилагодлива апликација за широка лента за глава Може да се користи во различни ситуации Лабораториска работа, обработка на дрво, косење, градинарство, дупчење, пескарење, заварување, спорт на отворено, DIY, одржување, индустриски, градежни спецификации : -Фрам материјал : мека термопластична уретан (TPU) - Материјал за леќи : компјутер -Производ Големина : 6 инчи (л) x 2,9 инчи (W) x 2.9inches (H) -Тежина на производи : 2,8 (мл) 85g спакувани вклучуваат : 5 x Заштитни очила совети : Пред употреба, треба да отстраните Заштитниот филм однатре и надвор од очилата, во спротивно може да има магла и видот не е јасен. Сосема нов и висок квалитет. Материјал : Рамка : ABS, леќи : Поликарбонат (компјутер). Со дупки за влечење, користете низа за да ја поправите, избегнувајте лизгање кога работите. Прилагодлива рамка, поудобно за носење. Ефективно Заштитете ги очите кога има течно прскање на работното место, на отворено анти-стенд, ветер и други велосипедисти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сдјма Менс Хипстер Хип Хоп Насекаде Графичка Долга Линија Маица Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сдјма Менс Хипстер Хип Хоп Насекаде Графичка Долга Линија Маица Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки

Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Карактеристики : 1.Стил�

DEN 0.67
Автомобили Дете Момче Влечки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Автомобили Дете Момче Влечки

Пред иконската Молња Меквин, влечката За Автомобили на ова мало момче бидисни е пријатно утро што мора д

DEN 223.84
Сатушек, Стив Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Веб со роса што ја рефлектира Црнооката сузан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сатушек, Стив Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Веб со роса што ја рефлектира Црнооката сузан

Сатушек, Стив 24х17 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловВеб со роса што ја реф�

DEN 1165.44
Знаме На Канада
  • Ново
Оценка на клиентот:

Знаме На Канада

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

DEN 591.84
Пумпа За Вода На Моторот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пумпа За Вода На Моторот

Загарантирана монтажапроизведени до ое димензии за лесна инсталација и правилно усогласување на макар

DEN 2.67
Garanimals Mid Rise Joggers Pant, Count, Pack
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Mid Rise Joggers Pant, Count, Pack

Измешајте ја и одговарајте на гардеробата на вашето момче за дете за симпатичен и удобен изглед од garanimal

DEN 224.00